Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Graz Uçak Bileti

1 Yolcu

Graz Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Graz Hakkında

TELEFON KODU 43

NÜFUS269.997

PARA BİRİMİEUR

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI01:00

HAVALİMANI SAYISI1

Graz Havalimanları

Graz Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Avusturya'nın Steiermark eyaletinin başkenti ve Avusturya'nın en büyük ikinci şehridir. Kentte 6 üniversite bulunmasından dolayı öğrencilerin yoğun olarak yaşadığı bir öğrenci şehridir. Tarihi kent merkezi 1999 yılında UNESCO tarafından Dünya Mirası olarak ilan edilmiştir ve koruma altındadır. Mur Nehri ile Schlossberg Tepesi arasında kalan Eski Şehir sahip olduğu eşsiz doğasıyla ilk gezilmesi gereken yerdir. Schlossberg Tepesi ise şehrin bu eşsiz doğasını seyre dalabileceğiniz yerdir. Schloss Eggenberg Sarayı, Sporgasse Caddesi, Mur Adası (Murinsel), Graz Sanat Müzesi (Kunsthaus), Saat Kulesi, Mozole, Hauptplatz, Kunsth Aus Mur Island, Graz Katedrali, Landhaoushof, Avusturya Heykel Parkı, Herrengasse Caddesi Graz’da gezilecek yerlerin en önemlileridir. Graz kış aylarında soğuk bir iklime büründüğünden mayıs- eylül ayları arasında şehre ziyarete gitmek çok daha güzel olacaktır. Schlossberg Tepesi dışında oldukça düz bir coğrafi yapıya sahip olan kentte ulaşım ağı oldukça gelişmiştir.

Avusturya’nın en büyük ikinci şehri olan Graz Havalimanı’na İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Türk Hava Yolları ile 2 saat 20 dakika’da aktarmasız olarak seyahat edilebilir. Ayrıca Lufthansa, LOT Polish Havayolları, Tarom, Iran Air, Air Namibia ve oBilet.com adresinden bakabileceğiniz birçok firma ile aktarmalı olarak seyahat edebilirsiniz.

Avusturya’nın başkent Viyana’dan sonra en gezilesi noktası olan Viyana için Viyana uçak biletinizi oBilet.com adresinden satın alabilirsiniz. Ayrıca oBilet akıllı telefon uygulaması üzerinden de biletinizi sadece 2 dakikada satın alabilirsiniz.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 3 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Graz Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Graz Uçak Bileti Almak için Graz Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Graz Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Zürih - Graz 924,14 TL
İstanbul - Graz 1.370,82 TL
Gaziantep - Graz 1.547,96 TL
Ankara - Graz 1.551,32 TL
İzmir - Graz 1.568,57 TL
Konya - Graz 1.640,41 TL
Antalya - Graz 1.714,14 TL
Batman - Graz 1.981,45 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar