Kastamonu Özlem Seyahat Otobüs Bileti

Kastamonu Özlem Seyahat

Kastamonu Özlem Seyahat

 • FİRMA DURUMU
  Satışa Kapalı
 • DURAK
  67 Durak
 • GENEL MERKEZ
  Kastamonu
 • KURULUŞ TARİHİ
  1992
 • KURUCU
  Kastamonu Özlem

Kastamonu Özlem Seyahat Hakkında

Kastamonu Özlem Seyahat, Kastamonu bölgesinde başlıca gelen firmalardan bir tanesidir. Firma sahip olduğu kaliteli araçları ile yolcularını İstanbul ve Ankara'ya Kastamonu'dan düzenli olarak karşılıklı taşımaktadır.2020 yılı itibarıyla Kastamonu Özlem Seyahat ve Çankırı Özlem Seyahat yollarını birleştirerek Özlem Seyahat olarak yolcularına hizmet vermeye devam edecek.

Kastamonu özlem Seyahat otobüs bileti ve seferleri Biletall.com'da! En ucuz fiyatlarla Kastamonu özlem Seyahat biletlerini listele, Biletall.com'dan güvenle satın al.

Kastamonu özlem Seyahat Kastamonu merkezli sefer yapan otobüs firmasıdır. 17 Ocak 1992 tarihinde kurulmuştur. En ucuz Kastamonu otobüs biletini bulabileceğiniz bu firma ile seyahat etmek için daha fazla vakit kaybetmeyin.

Yolcu emniyeti için gerekli tedbirleri fazlasıyla sağlayan firma, filosunda bulunan son derece konforlu araçları ile hizmet veriyor.  Kastamonu özlem Seyahat, Ankara, Kastamonu, İstanbul ve Bursa illeri gibi daha birçok lokasyona sefer düzenlemektedir.

Kastamonu özlem Seyahat ile seyahat etme ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız güvenilir ödeme seçenekleri ile oturduğunuz yerden otogara veya firma şubesine gitmeden hızlıca biletinizi biletall.com'dan alabilirsiniz.

Kastamonu özlem Seyahat ‘i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

 1. Geniş koltuk aralıkları
 2. Açık büfe ikramlar
 3. Tecrübeli  ve seçkin çalışan kadrosu
 4. Kablosuz internet
 5.  Uydu TV yayını

Kastamonu özlem Seyahat özel Terminalleri

Sefer yaptığı her terminalde şubesi bulunan Kastamonu özlem Seyahat'in ana şubesi Kastamonu'da yer almaktadır.

Kastamonu'nun merkezinde bulunan Kastamonu otogarında bulunan ana şubesinden düzenli olarak günlük seferler düzenlenmektedir.

Aynı zamanda firmanın Ankara, İstanbul, çanakkale ve İzmit'de ofisleri bulunmaktadır. Kastamonu özlem Seyahat kendisi için ayrılmış peronlar ile otobüs terminallerinde yolcularına hizmet vermektedir.

Kastamonu özlem Seyahat Bilet İptal Prosedürü

Bilet iptal işlemleri için 0850 303 00 37 numaralı telefonu arayarak veya internet sitesi üzerinden biletlerinizi iptal edebilirsiniz.  İptal edeceğiniz biletin opsiyon tarihi ve saatinin geçmemiş olmasına dikkat etmelisiniz.

Biletall.com'dan online satın almış olduğunuz Kastamonu özlem Seyahat biletlerinin iptalini yine Biletall.com menüler alanında bulunan İptal/İade linkinden online şekilde sefer saatinize 1 saat kalaya kadar kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz gibi; 0(850) 360 32 58 numaralı Biletall çağrı merkezini arayarak da istediğiniz değişikliği gerçekleştirmeniz mümkündür.

Kastamonu Özlem Seyahat Şubeleri, Telefon Numaraları ve Adres Bilgileri

Kastamonu İstanbul Ankara
Bursa İzmit (Kocaeli)

Kastamonu Özlem Seyahat En Sık Gittiği 60 Otogar

Haritada görmek için tıklayınız.

Kastamonu Özlem Seyahat İçin Yolcularımızın Son Yorumları