Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Cideliler Turizm Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

Cideliler Turizm

FİRMA DURUMUSatışa Açık

TOPLAMDA 22 Durak SAYISI

GENEL MERKEZ Kastamonu

KURULUŞ TARİHİ 2005

KURUCU Cideli İş Adamları

Cideliler Turizm - Kastamonu'nun Cide ilçesinde kurulmuş bir seyahat firmasıdır. 2005 yılında 5 adet otobüsle faaliyete başlayan firma, zamanla filosunu ve ulaşım noktalarını da zenginleştirmiştir. Güvenli ve konforlu bir hizmet anlayışına sahiptir. İstanbul, İzmit ve Kastamonu başta olmak üzere pek çok noktada hizmet vermektedir.

Cideliler Turizm Firmasının En Popüler 8 Rotası

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

oBilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 15 Rota

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Cideliler Turizm Firması İçin Yolcularımızın Son 1 Yorumu

AHMET Y.
İstanbul Avrupa - Cide
Öncelikle oBilet ekibine teşekkürler. Güzel program. Yolculuğa gelince; Cideliler Turizm muavininden şoförüne yolcuya ne kadar değer verdiklerini ortaya koydular, konforlu bir yolculuk için gereken herşeyi yaptılar. Hayırlı yolculuklar dilerim. Bir sonraki yolculuğumu da sizinle yapacağım

Cideliler Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Cideliler Turizm Otobüs Firmasının Seferleri ve Fiyatları Burada. Cideliler Turizm Otobüs Biletlerini, Bilet Fiyatlarını ve Otobüs Saatlerini Karşılaştırmak için oBilet.com!
Rota Fiyat
İstanbul - Kurucaşile 60,00 TL
Çaycuma - İstanbul 50,00 TL
Bartın - İstanbul 60,00 TL
İstanbul - Cide 65,00 TL
Kurucaşile - İzmit (Kocaeli) 55,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar
;