Kars Kalesi Turizm Otobüs Bileti

Kars Kalesi Turizm

Kars Kalesi Turizm

 • FİRMA DURUMU
  Satışa Açık
 • DURAK
  84 Durak
 • GENEL MERKEZ
  Kars
 • KURULUŞ TARİHİ
  2000
 • KURUCU
  Kars Kalesi
 • FİRMA PUANI
  4,0 / 5 Son 180 Gün: 119 Oy Toplam: 651 Oy Nasıl Oy Veriliyor?

Kars Kalesi Turizm Hakkında

Kars Kalesi Turizm, Erzincan ve Erzurum şehirlerine seferler düzenlemektedir. Kars Kalesi Turizm rotasında hizmet veren tüm otobüs firmalarını obilet.com'dan inceleyebilirsiniz.

En ucuz Kars Kalesi otobüs bileti Biletall.com'da! En uygun otobüs biletini bulmak için hemen Biletall.com'u ziyaret edebilir, tüm Kars Kalesi seferlerini listeleyebilir, size en uygun Kars Kalesi Turizm otobüs biletini güvenilir ödeme yöntemleri ve Biletall.com güvencesi ile 3 adımda kolaylıkla satın alabilirsiniz. Ucuz otobüs biletin sadece bir tık uzağında!

Firma Genel Merkezi

Kars Kalesi Turizm firma merkezi Kars'ta yer almaktadır.

Kars Kalesi Turizm Kuruluşu

Kars Karesi kurucusu Turgay Mengiliğli, sektörü yakından takip edip derin araştırmalar yapmış ve Kars Karesi Turizm'i 2000 yılında ayakları en sağlam basacak şekilde kurma kararı almıştır.

Kars Kalesi Turizm Bileti Nasıl Alınır?

Siz neredeyseniz en ucuz Kars Kalesi otobüs biletiniz orada! Biletall.com web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden tek tıkla Kars Kalesi otobüs biletinizi alabilirsiniz. Dilerseniz yerinizden kalkmadan +90 (850) 360 32 58 numaralı Biletall.com çağrı merkezimiz ile görüşerek en uygun Kars Kalesi Turizm otobüs biletini kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Kars Kalesi Turizm Otobüsleri ve Filosu

Kars Kalesi 2000 yılında kurulan bir firma olup kendini sürekli olarak geliştirmeye devam etmektedir. 25 adet otobüs bulunan filosunu her geçen gün geliştirmeye devam etmekte olup, müşterilerinin konforuna oldukça önem göstermektedir. Bu konuda filosunu her zaman güncel tutmaya çalışmaktadır.

Kars Kalesi'yi Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

Kars Kalesi Turizm otobüs bileti ile uzun yolcululara çıkmak için 5 önemli sebep şu şekildedir:

 1. Kars Kalesi Turizm uzun yıllardır bu sektörde olup, taşımacılık sektörünü iyi tanımakta ve yolcu gereksinimlerini iyi analiz ederek yerine getirmektedir.
 1. Filosunda bulunan 25 otobüsü ile firma, Kars Kalesi Turizm otobüs bileti alarak seyahat edecek olan yolcularının yolculuk esnasında sıkılmalarını engellemek için ve seyahat konforunu üst seviyelere taşımak için araç içerisinde farklı multimedya imkanları sunmakta ve sürekli olarak çalışır durumda olmalarını kontrol etmektedir.
 1. özellikle çalışan kadrosunu belirlerken oldukça ince eleyip sık dokumakta ve Kars Kalesi otobüs bileti alan yolcularına bilet satışından, yolculuğun sonlandığı ana kadar güler yüzle hizmet vermektedir.
 1. Yolculuğun konforlu ve kısa süreli olması kadar güvenli olması da oldukça önemlidir. Bu sebeple uzman şoförler ve hostlar ile çalışmayı misyon edinen Kars Kalesi, seyahat güvenliğini sağlamak için tüm tedbirleri almaktadır.
 1. Seyahat güvenliğinin yanı sıra dinlenme tesisleri konusunda da özen gösteren Kars Kalesi, mola vermek için kaliteli dinlenme tesislerini tercih etmektedir.

Kars Kalesi İletişim Bilgileri

Kars Kalesi ile ilgili şikayetleriniz ve bilet satın almak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Kars Kalesi Turizm İletişim: 0 (474) 223 60 60

Kars Kalesi Turizm E-Posta Adresi: [email protected]

Kars Kalesi Turizm Resmi Web Sitesi: www. karskalesibilet.com

Kars Kalesi Bilet İptal Prosedürü

Kars Kalesi Turizm biletinizi, Biletall.com'dan almanız durumda ise Biletall.com menüleri arasında yer alan İade/Değişiklik menüsünden kolaylıkla iade işlemi yapabilir, biletinizi açığa alabilirsiniz.

Kars Kalesi Turizm şubelerinden satın almış olduğunuz biletleriniz üzerinde iade, iptal ve açığa alma gibi değişiklikleri gerçekleştirmek için 0 (474) 223 60 60 numarasını tuşlayarak, Kars Kalesi Turizm çağrı merkezi ile görüşebilirsiniz.

Opsiyonu geçmiş Kars Kalesi Turizm biletlerinizin iptali, açığa alınması ya da ücret iadesinin gerçekleştirilmesi gibi durumlar söz konusu değildir. Online platformlardan satın almış olduğunuz biletlerinizin dökümü yapılmadığı sürece bilet iptali yine online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kars Kalesi Konaklama Tesisleri

Yolculuklar esnasında gösterilen özen kadar dinlenme tesislerine de özen gösteren firma, Kars Kalesi otobüs bileti alan yolcularını şu dinlenme tesislerinde ağırlamaktadır: Hak Dinlenme Tesisi, Alışkan Dinlenme Tesisi, çoşkunlar Dinlenme Tesisi, Günaydın Dinlenme Tesisi, Derindere Dinlenme Tesisi, Tursan Dinlenme Tesisi, Tapan Dinlenme Tesisi, Egemen Dinlenme Tesisi, Başkent Dinlenme Tesisi

Kars Kalesi Turizm En Sık Gittiği 81 Otogar

Haritada görmek için tıklayınız.

Kars Kalesi Turizm İçin Yolcularımızın Son Yorumları

bus