Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Huntur Otobüs Bileti

Bugün Yarın
OTOBÜS BİLETİ BUL

Huntur

FİRMA DURUMUSatışa Açık

TOPLAMDA 39 Durak SAYISI

GENEL MERKEZ İstanbul

KURULUŞ TARİHİ 1969

KURUCU M. Sadık Özkılıç

FİRMA PUANI 4,8 / 5 Son 30 Gün: 12 OY Toplam:58 OY Nasıl Oy Veriliyor?

Huntur Hakkında

Huntur, Türkiye ve Bulgaristan’da otobüs seferleri düzenlemektedir. Ayrıca Türkiye-Bulgaristan arasında da hizmet vermekte olan firma 1969 Yılında Sadık Özkılıç tarafından kurulmuştur. Günümüzde ise şirketin yönetimini Muzaffer ve Erhan Özkılıç yapmaktadır. Türkiye-Bulgaristan otobüs seferleri yapan en köklü firma olan Huntur, Bulgaristan’ın Sofya, Ruse, Haskova, Popovo, Razgrad başta olmak üzere onlarca kentine ulaşım sağlamaktadır. Türkiye’den kalkış noktaları ise, en kalabalık şehrimiz İstanbul, Bulgar göçmenlerinin çok yoğun olarak yaşadığı Bursadır. Ayrıca Yalova ve Çorlu’ya da uğramakta olan Huntur, İstanbulda Aksaray-Laleli-Beyazıt-Taksim güzergahında çalışan servisleri ile yolcularına ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.Huntur'un merkez ofisi Esenler Otogarı'nda 126 numaralı perondur. Yılda 150 binden fazla yolcu Huntur’u tercih etmektedir. Bulgaristan’a otobüs yolculuğu yapmayı düşünüyorsanız, yılların deneyimli firması Huntur’u kullanabilirsiniz. Başta İstanbul-Sofya otobüs bileti olmak üzere, Huntur’un tüm Bulgaristan otobüs biletlerine oBilet.com’dan erişebilirsiniz.

Huntur En Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde obilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Huntur Firmasının En Sık Gittiği 34 Otogar

Huntur Firması İçin Yolcularımızın Son Yorumları

Huntur En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Huntur Otobüs Firmasının Seferleri ve Fiyatları Burada. Huntur Otobüs Biletlerini, Bilet Fiyatlarını ve Otobüs Saatlerini Karşılaştırmak için obilet.com!
Rota Fiyat
Edirne - Plovdiv (Bulgaristan) 100,00 TL
İstanbul - Plovdiv (Bulgaristan) 120,00 TL
Plovdiv (Bulgaristan) - İstanbul 125,00 TL
İstanbul - Kazanlık (Bulgaristan) 125,00 TL
İstanbul - Sofya (Bulgaristan) 150,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar