Anadolu Ulaşım Otobüs Bileti

Anadolu Ulaşım

 • FİRMA DURUMU
  Satışa Açık
 • DURAK
  71 Durak
 • GENEL MERKEZ
  Uşak
 • KURULUŞ TARİHİ
  2003
 • KURUCU
  Orhan Erdoğmuş
 • FİRMA PUANI
  4,5 / 5 Son 180 Gün: 529 Oy Toplam: 12580 Oy Nasıl Oy Veriliyor?

Anadolu Ulaşım Hakkında

Yurt içi yolcu taşımacılığında geniş ve seçkin bir hizmet ağı bulunan Anadolu Ulaşım, 2003 yılında, merhum Orhan Erdoğmuş tarafından kurulmuştur. Kısa sürede yolcularının ilgisini ve güvenini kazanarak İzmir – Ankara güzergahında en çok tercih edilen ulaşım şirketi olmuştur. Bugün genç, dinamik, eğitimli, çalışkan ve güler yüzlü personeliyle “kalite” ilkesi çerçevesinde hizmet sunan firma, çalışmalarında “koşulsuz konuk memnuniyetini” çıkış noktası olarak kabul etmektedir. Organizasyon yapısını büyük bir sinerjiyle kurmuş olan şirket, hem ekonomik hem konforlu hem de güvenli bir ulaşım hizmetinin yanı sıra, yaşamı kolaylaştırmayı ve toplumsal verimi arttırmayı temel görevi saymaktadır. Ulaşım sektöründe öncü kuruluşlardan biri olmayı hedefleyen Anadolu Ulaşım, insana ve topluma yönelik sorumluluklarının bilinciyle hareket etmektedir. Yenilikçilikten asla ödün vermeden, kârlılık ve verimlilik hedefleri ile sosyal sorumlulukları arasındaki dengeyi kuracak şekilde hizmet vermektedir.

En ucuz Anadolu Ulaşım otobüs bileti Biletall.com'da! Yüzlerce Anadolu Ulaşım seferlerini listeleyebilir size en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.

Uzun süredir sektörü yakından takip eden Orhan Erdoğmuş, gerekli tecrübeyi edinip otobüs sektöründe yeterli birikimi kazandığını düşündüğünde Anadolu Seyahat'i kurma kararı vermiştir. “Gerçek patronlarımız konuklarımızdır.” anlayışı ile her geçen gün hizmet kalitesini arttırmakta olan Anadolu Seyahat'in firma merkezi Uşak'tır.

Anadolu Seyahat Turizm Kuruluşu

Yıllar boyu süregelen detaylı takip ve sektör değerlendirmesinin ardından Anadolu Seyahat'in kurulmasına karar verilmiştir. Kurulum sürecinde detaylı araştırmalar yapılmış ve Anadolu Seyahat'in ayaklarının yere sağlam basması planlanmıştır. Tarih 2003'ü gösterdiğinde ise müşteriler resmen Anadolu Seyahat otobüs bileti alarak seyahat edebilmeye başlamışlardır. 2012 yılında ise sektörün köklü isimlerinden Pamukkale Turizm ile birleşerek büyüme hızlarını ve hizmet kalitelerini daha da arttırmışlardır.

Anadolu Seyahat Bileti Nasıl Alınır?

Anadolu Seyahat bilet almak oldukça kolaydır. Siz de Anadolu Seyahat otobüs bileti almak isterseniz, doğrudan firmanın kendi sitesini kullanarak ya da Biletall.com avantajlarından yararlanarak otobüs biletinizi kolaylıkla satın alabilirsiniz.

En uygun Anadolu Seyahat bileti Biletall.com'da! Biletinizi Biletall.com'dan satın alarak farklı avantajlardan yararlanabilir, Anadolu Seyahat kampanyalı otobüs biletlerine ulaşabilirsiniz.

Anadolu Seyahat Otobüsleri ve Filosu

Uzun yıllardır sektörde yolcu taşımacılığı yapmakta olan Anadolu Seyahat, filosu itibariyle de oldukça dikkat çekmektedir. Her geçen gün hizmet kalitesini ve filosunu geliştirmekte olan Anadolu Seyahat, sürekli modern kalmayı hedeflemekte ve Anadolu Seyahat otobüs bileti ile seyahat etmekte olan yolcularının maksimum memnuniyetle ayrılmalarını hedeflemektedir.

Anadolu Seyahat Otobüs özellikleri

Anadolu Seyahat otobüs bileti ile seyahat etme fırsatı bulan yolcuları son derece konforlu bir otobüs seyahati beklemekte. Anadolu Seyahat yolculukları daha keyifli hale getirmek için sürekli olarak filosunu ve otobüs donanımlarını geliştirmekte, Anadolu Seyahat otobüs bileti ile seyahat edecek yolculara mahcup olmamak için de donanımların çalışır durumda olmasını düzenli olarak denetlemektedir. 10"" boyutundaki ekran, TV, kulaklık, internet desteği, usb desteği, 220 V priz gibi ihtiyaç duyacağınız birçok özellik Anadolu Seyahat otobüslerinde mevcuttur.

Anadolu Seyahat Servisleri

Anadolu Seyahat otobüs bileti alan yolcular, hareket ettikleri ve ulaştıkları şehirlerde de belli noktalar arasında Anadolu Seyahat şehir içi servisleri ile ulaşım sağlayabilirler.

Anadolu Seyahat'i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

Köklü otobüs bileti firmaları arasında yer alan Anadolu Seyahat'i tercih etmeniz için beş sebep aşağıdadır:

 1. Anadolu Seyahat, otobüs bileti alan yolcularını aileden birisi gibi görmekte ve “Gerçek patronlarımız konuklarımızdır.” ilkesi ile hareket ederek yolcularına oldukça değer verdiğini her aşamada hissettirmektedir.
 1. Anadolu Seyahat otobüs bileti alan yolcuları oldukça konforlu bir seyahat beklemektedir. Koltukların rahat olmasının yanı sıra; multimedya sistemleri, internet ve usb desteği, kişiye özel kulaklık, 220 V priz gibi pek çok ihtiyacınız araçlarda bulunmaktadır.
 1. Güler yüzlü personelleri yolculuğun en başından itibaren size eşlik edecek ve yolculuk esnasında Türk kahvesi dâhil birçok ikram sunarak, yolculuk yorgunluğunuzu en aza indirmeye çalışacaklardır.
 1. Yolculuğunuzun planlanan zaman aralığında tamamlanması kadar güvenli bir şekilde tamamlanması da Anadolu Seyahat için oldukça önem arz etmektedir. Bu sebeple alanında uzman şoför ve hostlar ile çalışılmakta ve sürekli denetlimler yapılmaktadır.
 1. Sürekli olarak yenilenen ve müşterilerinin güncel ihtiyaçlarını takip eden Anadolu Seyahat, kendini sürekli geliştirmekte ve müşteri tavsiyelerine oldukça önem vermektedir.

Anadolu Seyahat özel Terminalleri

Anadolu Seyahat'in İzmir- Ankara Karayolu üzerinde kendine ait bir dinlenme tesisi de bulunmaktadır. Anadolu Mola Dinlenme Tesisi yolculara daha iyi hizmet verebilmek için 2008 yılında Anadolu Seyahat tarafından açılmıştır.

Anadolu Seyahat İkram Seçenekleri

Anadolu Seyahat ikramları noktasında da yolcularına oldukça önem vermektedir. Anadolu Seyahat otobüs bileti alan yolcuları oldukça fazla ikram çeşitliliği beklemektedir. İkram konusunda oldukça cömert olan Anadolu Seyahat, yolcularına Türk kahvesi de ikram etmektedir.

Anadolu Seyahat İletişim Bilgileri

Anadolu Seyahat bilet rezervasyonu, bilet iptali, bilet iadesi için firma web sitesini ziyaret edebilir veya aşağıdaki iletişim numarası üzerinden yetkililer ile irtibat kurabilirsiniz:

Anadolu Seyahat İletişim: 0 (850) 333 35 64

Anadolu Seyahat Resmi Web Sitesi: [email protected]

Anadolu Seyahat Bilet İptal Prosedürü

Biletall.com üzerinden satın almış olduğunuz Anadolu Seyahat otobüs biletlerini kolaylıkla iptal edebilir, açığa alabilirsiniz. PNR bilginiz ile doğrudan web üzerinden ya da çağrı merkezimiz ile görüşerek bilet iptalinizi sağlayabilirsiniz.

Anadolu Seyahat'ten satın almış olduğunuz biletlerinizde sefer saatinden 24 saat öncesine kadar bilet iptali ve ücret iadesi gerçekleştirebilir, 12 saat öncesine kadar da biletinizi açığa alıp 6 ay içerisinde kullanabilirsiniz.

Tarihi geçmiş biletleriniz için ise iptal, açığa alma yahut ücret iadesi gibi durumlar söz konusu değildir. Biletlerin online alındığı durumlarda döküm yapılmadığı sürece bilet iptali yine online olarak gerçekleştirilebilmektedir.

Anadolu Ulaşım En Sık Gittiği 68 Otogar

Haritada görmek için tıklayınız.

Anadolu Ulaşım İçin Yolcularımızın Son Yorumları

bus