Yeni Özlem Adana Otobüs Bileti

Yeni Özlem Adana

 • FİRMA DURUMU
  Satışa Açık
 • DURAK
  54 Durak
 • GENEL MERKEZ
  Adana
 • KURULUŞ TARİHİ
  2018
 • KURUCU
  Özlem Adana Seyahat
 • FİRMA PUANI
  3,9 / 5 Son 180 Gün: 25 Oy Toplam: 572 Oy Nasıl Oy Veriliyor?

Yeni Özlem Adana Hakkında

Özlem Adana Seyahat Adana merkezli bir otobüs firmasıdır. Adana'dan Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, İzmit, Sakarya ve Uşak gibi büyük şehirlere sefer yapmaktadır. Özlem Adana Seyahat otobüs biletlerini obilet.com'dan satın alabilirsiniz.

özlem Adana Turizm otobüs bileti ve seferleri Biletall.com'da! En ucuz fiyatlarla özlem Adana Turizm biletlerini listele, Biletall.com'dan güvenle satın al.

özlem Adana Turizm kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti merkezli olarak en kaliteli hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir. özenle seçilmiş ve donanımlı personelleri ile yolcularına rahat, konforlu ve kaliteli bir yolculuk sunma konusunda sürekli yenilikçi çalışmalar yapmaktadır. özlem Adana Turizm ile yapacağınız yolculuklarda alınan önlemler sayesinde güvenli ve sorunsuz bir yolculuk geçirmeniz amaçlanmaktadır.

özlem Adana Turizm'i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

özlem Adana Turizm ile seyahat etmek için beş önemli sebep şu şekildedir:

 1. İnsana değer veren bir firma olarak, can ve mal güvenliğiniz her zaman önceliklidir.
 2. Konforlu bir yolculuk yapmanız için özel olarak tasarlanmış araçlarda keyifli bir seyahat yapabilirsiniz.
 3. Güleryüzlü ve tecrübeli personeli, sorun çözmeye yönelik tavırları ile her zaman hizmetinizdedir.
 4. önce müşteri memnuniyeti anlayışı ile ticari kaygıları ikinci planda tutarak yolcularına en iyi yolculuk deneyimini yaşatmak için çalışmaktadır.
 5. Yolcularına değer veren ve yolculuk esnasında karşılaşabileceğiniz tüm olumsuzlukları gidermek için çaba gösteren bir firmadır.

özlem Adana Turizm özel Terminalleri

özlem Adana Turizm, sefer düzenlediği şehirlerin otogarlarında bulunan peronlarda yolcu indirme ve bindirme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bunun haricinde kendisine ait özel bir terminali bulunmamaktadır. Bilet almak, aldığınız bileti iptal ettirmek yada değiştirmek veya buna benzer talepleriniz olursa web sitelerinden, çağrı merkezlerinden işleminizi gerçekleştirebileceğiniz gibi otogarlarda yer alan bilet satış ofislerine de uğrayarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

Bilet İptal Prosedürü

özlem Adana Turizm'den almış olduğunuz biletlerin iptali söz konusu olduğunda uygulanmakta olan bilet iptal prosedürüne göre iptalini talep edeceğiniz biletin sefer saatinden en az 24 saat önce bildirimini ve iadesini gerçekleştirmeniz gerekmektedir, aksi halde iptal prosedürü uygulanamamaktadır.

Biletall.com'dan online satın almış olduğunuz özlem Adana Turizm biletlerinin iptalini yine Biletall.com menüler alanında bulunan İptal/İade linkinden online şekilde kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz gibi; 0(850) 360 32 58 numaralı Biletall çağrı merkezini arayarak da istediğiniz değişikliği gerçekleştirmeniz mümkündür.

Yeni Özlem Adana En Sık Gittiği 51 Otogar

Haritada görmek için tıklayınız.

Yeni Özlem Adana İçin Yolcularımızın Son Yorumları

bus