Otobüs Bileti Al

Otobüs Biletleri için obilet

 • Fiyatları Karşılaştır, Bilet Al!

  Karşılaştırmalı bilet fiyatları ile 130’dan fazla firmayı tek bir sitede gör, kolayca bilet al!

 • Güneşi Yanında Götürme!

  obilet.com; otobüsüne yolculuk boyunca güneşin hangi yönden vuracağını öğrenebileceğin tek site.

 • Tatilini Evde Geçirme!

  Bayram ve yaz tatili gibi tatil dönemlerinde kolaylıkla biletini bul.

 • Alarm Kur, Sana Hatırlatalım.

  Koltuk ve Rota Alarmı kurarak aradığın koltuk boşaldığında anında e-posta ve SMS ile tamamen ücretsiz hatırlatma hizmeti alabilirsin.

 • Para İadenin Tamamı Sende!

  obilet.com üzerinden iptal edilen biletlerde kesintisiz para iadesi alırsın.

 • Rahat Ol, Güvendesin!

  Bilet satın alırken tüm bilgilerin bizimle güvende! 256 bit SSL ile güvenli bilet alımı sağlarsın.

 • Her Şey Dahil, Ücretsiz!

  obilet.com’dan aldığın otobüs biletleri için hiçbir ek ücret ödemezsin.

 • En İyiler Bir Arada!

  Türkiye’deki en seçkin firmaların tüm seferlerini görüntüleyebilir, kolayca biletlerini satın alabilirsin.

Kolayca Bilet Al

obilet sizin için tüm seçkin otobüs firmalarını bir araya getirdi. Nereden nereye otobüs yolculuğu yapacağınızı seçin, istediğiniz tarihi girin ve otobüs biletleri için arama yapın. obilet, farklı otobüs firmalarından size uygun olan tüm otobüs seferlerini arayıp saniyeler içinde tüm seferleri karşınıza getirsin. Tüm firmaların otobüs sefer saatlerini ve bilet fiyatlarını görün ve karşılaştırın. Aradığınız bileti bulduğunuzda ise istediğiniz koltuğu seçerek yine saniyeler içerisinde biletinizi online olarak kolayca ve güvenle alın. Üstelik bunun için obilet’e hiçbir ek ücret ödemenize gerek yoktur. ucuz otobüs bileti fiyatları da obilet.com'da bulunmaktadır. Tüm otobüs firmalarının otobüs biletlerini arayarak ve bilet fiyatlarını görüp karşılaştırarak istediğiniz ucuz otobüs biletini kolayca bulmanızı sağlayan obilet ile online otobüs biletlerinizi hemen satın alın.

obilet tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

obilet.com - Yaz Tatili

Otobüs Bileti Fiyatlarını Karşılaştır, Aradığın Bileti Bul ve Kolayca Al!

obilet'in size sağladığı en büyük avantaj, hayatınızı kolaylaştırmaktır. Otobüs bileti almak için öncelikle firma seçimi yapmanız gerekmektedir. Eskiden olsa bunun için yapmanız gereken otogara giderek tüm otobüs firmaların şubelerini gezmek olacaktı. Ama obilet.com sayesinde bilet aramak için artık firma firma gezmenize gerek kalmamaktadır. Bulunduğunuz yeri ve gitmek istediğiniz yeri seçerek seyahat etmek istediğiniz tarihteki biletleri bulmak için sorgulayarak bilet almanız ve aramanız saniyeler sürecektir. Saniyeler içerisinde otobüs firmalarının tüm seferleri önünüzde sıralanacaktır. Bilet fiyatlarını ve otobüslerin özelliklerini karşılaştırabilir, istediğiniz saate bütçenize uygun bileti ve bilet fiyatlarını oturduğunuz yerden seçebilirsiniz. Size uygun seferi bulduğunuzda ise tek yapmanız gereken online otobüs biletinizi almak olacaktır. obilet.com üzerinden yaptığınız hiçbir bilet alımı için ek bir ücret alınmamaktadır. obilet.com internet sitesi veya mobil uygulamalarından bilet fiyatlarını kontrol edip satın alma yaparken, obilet güvenli midir gibi soru işaretlerinizi oluşabilir. Ancak obilet sizin ve bilgilerinizin güvenliği için gerekli tüm önlemleri almaktadır. obilet üzerinden bilet alırken %100 güvendesinizdir. Otobüs firmaları ile anlaşarak online olarak tüm seferlere ulaşmanızı sağlayan obilet aslında sizin için çalışan bir otobüs bileti arama motorudur. Siz bulunduğunuz yeri, gitmek istediğiniz yeri ve seyahat saatinizi seçtiğinizde obilet, sisteminde bulunan size uygun tüm otobüs seferlerini saniyeler içerisinde önünüze getirir. Daha sonra tek yapmanız gereken size uygun otobüs bileti fiyatını seçerek satın alma yapmanızdır. Otobüs firmaları dönem dönem otobüs bileti indirimleri düzenlemektedirler. obilet indirimli otobüs biletlerini sizin için bir araya getirir ve biletinizi bulma aşamasında mümkün olan tüm indirimlerden yararlanmanıza olanak sağlar. Bu sayede bilet fiyatlarının kontrolünü çok kolay bir şekilde gerçekleştirmiş olursunuz. obilet size hizmet verirken memnuniyetinizi ön planda tutar. Bu nedenle bazı firmalarla yaptığı anlaşmalar sayesinde, biletinizi alırken faydalanabileceğiniz otobüs bileti kampanyaları düzenlemektedir. Bu kampanyaları obilet ile takip edebilir ve size uygun kampanyalardan faydalanarak biletinizi uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

bus