Ucuz Philadelphia Uçak Bileti

7/24 Müşteri Hizmetleri
Güvenli Ödeme
Ayda 16 Milyondan
Fazla Ziyaretçi
2 Dakikada Biletini Al

Philadelphia Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Philadelphia Hakkında Bilgi

TELEFON KODU 0 1
NÜFUS 1.568.000

Philadelphia Havalimanları

Havalimanı Telefon Şehir Merkezine Uzaklık Ulaşım
Northeast Philadelphia Havalimanı
Philadelphia Havalimanı
Wings Field Havalimanı

Philadelphia Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Amerika’nın nüfus bakımından en kalabalık 6. şehri olan Philadelphia’da başlıca gezilecek yerler, Liberty Bell (Özgürlük Çanı), Philadelphia Sanat Müzesi, Franklin Bilim Müzesi, Reading Terminal Market, Rocky Steps, Independence Hall, Barnes Foundation, Please Touch (Lütfen Dokun) Müzesi, Philadelphia Zoo, Eastern State Penitentiary, Rodin Müzesi, Philadelphia Belediye Binası, Franklin Meydanı, Independence Seaport Museum, USS New Jersey (BB-62), Boat House Row, Franklin Court, Mütter Museum, Philadelphia Magic Gardens, Adventure Aquarium, Comcast Center, Shofuso Japon Evi, Benjamin Franklin Müzesi, New Hall Military Museum, Rosenbach Müze ve Kütüphanesi ve Perelman Binası.

Philadelphia’nın ana havalimanı olan Philadelphia Uluslararası Havalimanı, Amerika Birleşik Devletleri’nin en kalabalık eyaletlerinden biri olan Pennsylvania’da yer alıyor. Delaware Valley bölgesindeki Philadelphia Uluslararası Havalimanı, aynı zamanda American Airlines, UPS Airlines ve Frontier Airlines firmalarının da merkez havalimanı olma özelliğine sahip. Havalimanından en çok uçuşun gerçekleştiği destinasyonlar ise şöyle: Atlanta, Orlando, Boston, Dallas, Charlotte, Denver, Miami, Londra, Cancun, Frankfurt, Roma, Doha, Paris, Venedik, Barselona vb. 1925 senesinden beri sivil havacılık hizmeti veren Philadelphia Uluslararası Havalimanı, 2016 yılının istatistiklerine göre 1 yıl içerisinde toplam 30 milyondan fazla yolcuya taşımacılık hizmeti vermiş. Philadelphia Uluslararası Havalimanı’na direkt uçuş seferi düzenleyen yerli bir hava yolu firması olmadığı için American Airlines, American Eagle, British Airways, Delta Air Lines gibi firmaların aktarmalı seferlerine göz atmanızda fayda var. Philadelphia uçak biletinizi Amsterdam, Atina, Lizbon, Londra, Prag vb. Avrupa şehirleri üzerinden aktarmalı olarak satın almanız mümkün.

Philadelphia Uluslararası Havalimanı varışlı seferleri olan tüm hava yolu firmalarını tek sayfada oBilet üzerinden görüntüleyebileceğiniz gibi sadece birkaç dakika içerisinde Philadelphia uçak biletinizi online olarak alabilirsiniz.