Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Beydağı Turizm Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

Beydağı Turizm

FİRMA DURUMUSatışa Açık

TOPLAMDA 91 Durak SAYISI

GENEL MERKEZ Malatya

KURULUŞ TARİHİ 1972

KURUCU KEMAL MUTLU

Beydağı Turizm

Malatya'nın önde gelen firmalarından olan Beydağı Turizm, 1972 yılında kurulmuştur. Adı ise, bir halk oylaması sonucunda Beydağı Turizm olmuştur. 1972 yılından itibaren sürekli gelişerek yoluna devam eden Malatya Beydağı Turizm, sadece Malatya'da değil, Adana, Mersin, Konya, İstanbul, Ankara, Antalya, Marmaris, Elazığ, Kayseri, Eskişehir gibi Türkiye'nin tüm bölgelerindeki önemli şehirlere seferler düzenlemektedir. Kayseri firmanın en önemli hareket merkezlerinden bir tanesidir. İmamoğlu, Yunus Emre, Nasrettin Hoca, Günaydın ve Öztürkler Dinlenme Tesislerini kullanan firma, müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir. Malatya Beydağı Turizm'in otobüs filosu, Setra ve Travego marka otobüslerden oluşmaktadır. Firmanın 2+1 ve 2+2 otobüsleri mevcuttur, filonun önemli bir kısmını 2+1 koltuk formatındaki otobüsler oluşturmaktadır ve tekli koltukları için fiyat farklı talep edilmemektedir. İstanul, Ankara, İzmir, İzmit, Adana gibi büyük şehirler başta olmak üzere 17 ilde şehir içi servis ağı bulunan Malatya Beydağı Turizm, İstanbul'da hem Esenler Otogarına hem de Harem Otogarı'na servis olanağı sunmaktadır. Malatya Beydağı Turizm'in tüm rotalardaki otobüs biletleri hakkında her türlü bilgiye oBilet'ten erişebilir ve otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Beydağı Turizm Firmasının En Popüler 8 Rotası

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

oBilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 15 Rota

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Beydağı Turizm Firmasının En Sık Gittiği 89 Otogar

Beydağı Turizm Firması İçin Yolcularımızın Son Yorumları

Beydağı Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Beydağı Turizm Otobüs Firmasının Seferleri ve Fiyatları Burada. Beydağı Turizm Otobüs Biletlerini, Bilet Fiyatlarını ve Otobüs Saatlerini Karşılaştırmak için oBilet.com!
Rota Fiyat
Kayseri - Ankara 40,00 TL
Kayseri - Malatya 45,00 TL
Kayseri - Antalya 60,00 TL
Kayseri - Uşak 60,00 TL
Kayseri - Manavgat 60,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar