Bus Tickets to Ilgin

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Ilgin

POPULATION 55,484
LAND AREA 1,636 km²
CITY Konya
PHONE CODE 0 332
LICENSE PLATE CODE 42
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Ilgin Bus Ticket

Ilgın, Konya’nın küçük ve şirin bir ilçesidir. Kendine has özelliklerini kaybetmemiş olan küçük bir Anadolu ilçesidir. Obilet.com üzerinden Ilgın otobüs bileti satın alarak bu sevimli yeri keşfedebilirsiniz.

Ilgın otobüs seferleri sadece yerel kökenli seyahat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu firmaların tamamını obilet.com üzerinden görerek aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Bunun sonucunda kendinize en uygun olan firmadan Ilgın otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Ilgın’da nereler gezilir?

Sevimli ve kendine özgü havası olan Ilgın’da gezilebilecek yerlerden en önemlisi tarihi kaplıcalarıdır. Ilgın Kaplıcası, şehrin bile en önemli turisti noktalarındandır. Hem tarih hem de şifa kaynağı olması burayı özel kılar. Bir diğer şifa noktası da Aşağı Çiğil Kaynak Suyudur. Buradan akan suyun özellikle böbrek taşı düşürme konusunda tedavi edici özelliği vardır.

Ilgın’da ne yenir?

Konya mutfağına özgü olan yöresel lezzetlerin tamamını burada da tadabilirsiniz.

Ilgın’da nerede kalınır?

Kaplıca tesislerine konaklama yapabileceğiniz termal oteller bulunmaktadır. Bu otel hemen hemen her bütçe ve imkana uygun şartlar bulunmaktadır.

Ilgın, özellikle kaplıca severlerin ilgisini çekebilecek güzel bir ilçedir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Bus Stations in Ilgin

Ilgın Bus Station Camiatik, Nadaroğlu Cd. No:71, 42600 Ilgın/Konya

Popular Bus Trips Departing From
Ilgin

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Ilgin

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above
bus