Bus Tickets to Turgutlu

Information About Turgutlu

POPULATION 153,687
LAND AREA 549 km²
PHONE CODE 0 236
LICENSE PLATE CODE 45
NUMBER OF BUS TERMINALS 2

Things You Need to Know After Buying the Turgutlu Bus Ticket

Тургутлу – один із найулюбленіших і чарівних районів Маніси. Це місце, відоме як місто, що пахне анісом. Ви можете завершити купівлю квитків на автобус Тургутлу через Obilet.com.

Більшість компаній, що організовують автобусні послуги Тургутлу, є місцевими туристичними компаніями. Ви можете детально ознайомитися з усіма цими компаніями на obilet.com. Ви можете купити квиток на автобус Тургутлу, порівнявши ціни та характеристики та вибравши компанію, яка вам найбільше підходить.

Де відвідати Тургутлу?

Слід побачити власну атмосферу та миловидність Тургутлу. Однак немає конкретних структур, які вам потрібно побачити.

Пам'ятник мученикам Селві Тепе з історичної точки зору; Курган Асартепе є місцем, яке варто побачити, оскільки це природне утворення та історична споруда.

Якщо ви хочете додати у свій відпочинок цілющих ноток, ви можете направити свій маршрут до термальних джерел Урганли. Додайте ці гарячі джерела, які лікують багато хвороб, до списку відвідин.

Що поїсти в Тургутлу?

Виноград Тургутлу відомий, і навіть Евлія Челебі назвав виноград символом цього місця. Коли справа доходить до Тургутлу, не повертайтеся, не купивши масла. Кокореч, сонні фрикадельки та фрикадельки – це особливі смаки, які обов’язково варто з’їсти.

Де зупинитися у місті Тургутлу?

Варіанти розміщення в районі досить обмежені.Ви можете зупинитися в Манісі та Ізмірі і приїхати сюди для огляду визначних пам'яток. Також можна зупинитися в будинку вчителя в райцентрі.

Тургутлу - це маленьке і миле місце. Якщо ви коли-небудь приїдете до Маніси, не йдіть, не зайшовши.

Bus Stations in Turgutlu

Turgutlu Bus Stationı Ergenekon/mah, 129, İzmir Uşak Yolu No:54, 45400 Manisa

Turgutlu Hotels

bus