Bus Tickets to Gorele

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Gorele

POPULATION 30,457
LAND AREA 237 km²
CITY Giresun
PHONE CODE 0 462
LICENSE PLATE CODE 61
NUMBER OF BUS TERMINALS 3

Things You Need to Know After Buying the Gorele Bus Ticket

Görele, Giresun’un ilçelerinden biridir. Genellikle yaylasında yapılan şenliklerle bilinir. Giresun’a geldiğinizde, hele de festival zamanına denk gelirseniz, Görele’ye mutlaka uğramalısınız. Görele otobüs bileti alma işlemlerinizi obilet.com üzerinden halledebilirsiniz.

Görele otobüs seferleri sadece yerel seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların tamamını obilet.com üzerinden görebilir, aralarında fiyat ve özellik karşılaştırması yapabilir ve kendinize en uygun olan firmadan Giresun otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Görele’de nereler gezilir?

Görele, küçük ve yeşil bir ilçedir. Yaylacılığın çok geliştiği bu ilçede yaylaları gezerek doğanı tadını çıkarabilirsiniz. Dokuzgöz Yaylası, burada bulunur ve oldukça büyük, önemli bir yayladır. Her sene burada Dokuzgöz Yayla Şenliği de düzenlenmektedir. Mutlaka yaylaya çıkıp Karadeniz havasını solumalısınız.

Sis Dağı Yaylası ise sahile yakın konumdaki en yüksek dağ olan Aladağ’da bulunan Sis Pazarı Yaylası, Temmuz’a kadar erimeyen karları ve sisli görüntüsüyle olağanüstü bir atmosfere sahiptir.

Görele’de ne yenir?

Karadeniz mutfağının hamsili börek, muhlama, kara lahana diplesi, mısır ekmeği gibi yöresel lezzetlerinden tadabilirsiniz. Ayrıca bol bol balık ve fındık da yemelisiniz.

Görele’de nerede kalınır?

Dokuzgöz Yaylası ve Görele’nin içinde her bütçeye uygun konaklama imkanı bulunmaktadır. Hatta çadır kurabileceğiniz kamp alanları da bulunmaktadır. Kendinize en uygun bulduğunuz yerde konaklayabilirsiniz.

Görele, yaylalarıyla meşhur olan ve Karadeniz’in tüm güzel havasını içinize çekebileceğiniz güzellikte bir yerdir. Giresun’a gelince yolunuzu mutlaka buraya da düşürmelisiniz. Obilet.com üzerinden bilet işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Bus Stations in Gorele

Gorele Bus Station Kumyalı, 1. Sk., 28800 Görele/Giresun
Cavuslu Ilkogretim Okulu Kumyalı, M. Şevketbey Cd. No:11, 28800 Çavuşlu/Görele/Giresun, Türkiye

Popular Bus Trips Departing From
Gorele

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Gorele

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above
bus