Bus Tickets to Gediz

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Gediz

POPULATION 50,499
LAND AREA 1,193 km²
CITY Kütahya
PHONE CODE 0 274
LICENSE PLATE CODE 43
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Gediz Bus Ticket

Gediz, Kütahya’nın en popüler ilçelerinden bir tanesidir. Termal kaplıca tesisleriyle ön plana çıkmaktadır. Gediz otobüs bileti satın alma işlemlerinizi obilet.com üzerinden hallederek ilçeyi görebilirsiniz.

Gediz otobüs seferleri çoğunlukla yerel seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların hepsini detaylarıyla obilet.com üzerinden görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan firmadan Gediz otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Gediz’de nereler gezilir?

Gediz’de gezebileceğiniz pek çok güzel yer vardır. Eskigediz Beldesi’ne gidip burada bulunan hamam, su kemer ve köprüyü görmelisiniz. Bu belde arkeolojik ve doğal sit alanı olarak kabul edilmektedir.

Gazanferağa Camisi, Gazanferağa Hamamı, Abide Köyü Şehitler Anıtı, Aizonai ve su kemerleri gibi tarihi yapıları mutlaka görmelisiniz.

Muratdağı Termal Turizm Merkezi ve Ilıcasu Termal Turizm Merkezi termal tesislerinden dilediğinize gidip şifalı sularda arınabilirsiniz.

Gediz’de ne yenir?

Gediz’in kaplıcaları kadar tarhanası da meşhurdur. Tarhanasından mutlaka yemelisiniz. Bunun dışında Gediz güveci ve sırık kebabını da mutlaka yemelisiniz.

Gediz’de nerede kalınır?

Gediz konaklama seçenekleri açısından yeterli kapasiteye sahip bir yerdir. Termal tesislerde konaklamanın yanı sıra, merkezde bulunan otel ve öğretmenevinde de konaklayabilirsiniz.

Gediz’e gidip kaplıcasının ve tarhanasının tadını çıkarmalısınız. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Bus Stations in Gediz

Gediz Bus Station Uluoymak Mah. Nakipoğlu Cd. No:20 43600 Gediz/Kütahya

Popular Bus Trips Departing From
Gediz

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Gediz

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Most Recently Searched Bus Trips Arriving At Gediz

Gediz Hotels

bus