Bus Tickets to Cerkezkoy

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Cerkezkoy

POPULATION 133,626
LAND AREA 86 km²
CITY Tekirdağ
PHONE CODE 0 282
LICENSE PLATE CODE 59
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Cerkezkoy Bus Ticket

Çerkezköy, Tekirdağ’ın en popüler ilçelerinden bir tanesidir. İş merkezlerinin ve fabrikalarının yoğunlaştığı bir alandır. Obilet.com üzerinden Çerkezköy otobüs bileti alma işlemlerinizi hallederek ilçeyi keşfedebilirsiniz.

Çerkezköy otobüs seferleri yapan pek çok seyahat firması bulunmaktadır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Bu firmaların fiyat ve özelliklerini karşılaştırarak kendiniz için en uygun olan firmayı seçerek Çerkezköy otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Çerkezköy’de nereler gezilir?

Çerkezköy’de gezilecek çok nokta bulunmamaktadır. Turistik yapılardan çok fabrikaları ön plana çıkmaktadır. Burası insanların turistik gezi amacıyla değil, çalışmak için geldiği bir yerdir.

Çerkezköy’de ne yenir?

Çerkezköy’de kebap ve Tekirdağ köftesi yemeyi asla ihmal etmemelisiniz. Tavuk döner ve kokoreç de mutlaka tatmanız gereken sokak lezzetleridir.

Çerkezköy’de nerede kalınır?

Çerkezköy iş sahası olduğu için konaklama seçenekleri de geniştir. İlçe merkezinde bulunan otellerde ya da öğretmenevinde konaklayabilirsiniz.

Çerkezköy’e gitmek isterseniz obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alıp yola çıkabilirsiniz.

Bus Stations in Cerkezkoy

Cerkezkoy Bus Station Fevzi Paşa Mh. 59500 Çerkezköy/Tekirdağ

Popular Bus Trips Departing From
Cerkezkoy

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Cerkezkoy

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Cerkezkoy Hotels

bus