Bus Tickets to Arhavi

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Arhavi

POPULATION 20,565
LAND AREA 407 km²
CITY Artvin
PHONE CODE 0 466
LICENSE PLATE CODE 08
NUMBER OF BUS TERMINALS 2

Things You Need to Know After Buying the Arhavi Bus Ticket

Arhavi, Artvin’in ilçelerindendir. Artvin’in her yeri gibi yemyeşil, doğa harikası bir yerdir. Artvin’e gelince buraya uğramadan dönmeyin. Obilet.com üzerinden Arhavi otobüs bileti alma işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Arhavi otobüs seferleri yalnızca yerel kökenli otobüs firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden bir arada görebilir ve detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Bunun sonucunda kendinize en uygun olan firmayı seçerek Arhavi otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Arhavi’de nereler gezilir?

Arhavi küçük bir yerdir ancak Artvin’in kültürünü yakından tanıyabileceğiniz faal ve özel bir yerdir.

Doğanın tadını çıkarmak için gitmeniz gereken ilk yer Ciha Dağı ve Kalesi’dir. Bir Milli Park statüsünde olmadığı ve gerekli özen gösterilmediği için kale harap haldedir. Ancak yeşilin keyfini sürmek için yürüyüş yapabilirsiniz.

Karadeniz yöresinin suyu en fazla olan şelalesi, Mençuna Şelalesi’ni mutlaka görmelisiniz. Uzun süren bir orman yürüyüşünden sonra varacağınız ama gittiğiniz yola değecek bir güzelliktir.

Ortacalar Merkez Camisi, Ortacalar Çifte Kemer Köprüsü ve Metruk Kilise hem mimari açıdan hem de tarihi açıdan mutlaka görülmesi gereken yapılardır.

Arhavi’de ne yenir?

Karadeniz’in her yerinde olduğu gibi burada da hamsi özel bir lezzettir. Hamsiyle yapılan çok fazla yemek vardır; hamsi tava, hamsili ekmek, hamsi köftesi, sebzeli hamsi, hamsi buğulama ve hamsi çorbası yemeden dönmeyin.

Arhavi’de nerede kalınır?

Konaklama tesisleri az olsa da, her bütçe için uygun olanaklara sahiptirler.

Artvin’in eşsiz doğa güzelliklerinin tadını çıkarmak isterseniz, Arhavi uğrayacağınız bir durak olmalıdır. Obilet.com üzerinden otobüs seferlerine bakabilirsiniz.

Bus Stations in Arhavi

Arhavi Otogarı 08200 Arhavi/Artvin
Arhavi Anadolu Lisesi Musazade, Turan Yücel Cad., 08200 Arhavi/Artvin, Türkiye

Operating Carriers Based in Arhavi

Carriers That Have Ceased to Operate Based on Arhavi

Popular Bus Trips Departing From
Arhavi

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Arhavi

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Arhavi Hotels

bus