Olimbera Koy Evi

({count} comment)
Kemer Köprü Köyü, 08290 Arhavi, Artvin - Arhavi, Artvin

About

Doğanın kalbinde konumlanan Olimbera Köy Evi, Artvin’de yemyeşil bir bitki örtüsünün arasında kalmanıza olanak tanıyor. Muhteşem bir vadi manzarası sunan Olimbera Köy Evi, doğa içindeki konumuyla şehrin gürültüsünden uzaklaşabileceğiniz bir otel.

Son derece otantik bir atmosfere sahip olan Olimbera Köy Evi’nin manzarasını tamamlayan kapsamlı oda olanakları da bulunuyor. Tüm odaların içerisinde çay/kahve makinesi, elektrikli su ısıtıcısı, mutfak eşyaları, buzdolabı, saç kurutma makinesi, bornoz ve havlular bulunuyor. Olimbera Köy Evi manzarasıyla konuklarını büyülemekle kalmıyor aynı zamanda onlara konforlu bir konaklama ortamı da sunuyor.

Olimbera Köy Evi’nin kahvaltısı paket olarak sunuluyor. Bunun yanı sıra otelin mutfak olanaklarını kullanarak dilediğiniz yemeği hazırlamanız mümkün. Böylece doğanın koynunda kendi ellerinizle yaptığınız temiz yiyecekleri sevdiklerinize sunabilirsiniz.

Kendinizi masallardaki kadar güzel bir atmosferin içerisinde bulabileceğiniz otelde teras ve bahçe keyfi yapabilirsiniz. Otelin balkon, teras ve bahçe bölümlerinin hepsi ayrı ayrı dinlenmeniz için hazırlanmış alanlar. Ayrıca bu konaklama noktasında ücretsiz olarak otopark hizmeti de sunuluyor. Bu sayede aracınızı güvenli bir alanda park edebilirsiniz.

Otel; Artvin’in merkezine 43, Gonio Kalesi’ne ise sadece 44 km mesafede yer alıyor. Olimbera Köy Evi’nden Batum Uluslararası Havalimanı’na ulaşmak için 50 km gitmeniz gerekiyor.

Otele 15.00 ile 18.00 saatlerinde giriş yapabilirsiniz. Köy evinden çıkışların ise 08.00 ile 11.00 saatlerinde yapılması gerekiyor. Bu konaklama noktasında evcil hayvan girebildiği için minik dostunuzla tatil yapabilirsiniz.

Facility Features

Terrace
Tea & Coffee Machine
Shower

Comfort Üç Kişilik Oda, 1 Büyük (Queen) Boy Yatak Ve 1 Tek Kişilik Yatak

Comfort Üç Kişilik Oda, 1 Büyük (Queen) Boy Yatak Ve 1 Tek Kişilik Yatak

, Bed Not Specified

, Bed Not Specified

Comfort Triple Room, 1 Queen Bed And 1 Twin Bed

Comfort Triple Room, 1 Queen Bed And 1 Twin Bed

Comfort Üç Kişilik Oda

Comfort Üç Kişilik Oda

Comfort Triple Room (Queenbed And Twinbed)

Comfort Triple Room (Queenbed And Twinbed)

SUITE

SUITE

Frequently Asked Questions

hotel