Bus Tickets to Akseki

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Akseki

POPULATION 11,088
LAND AREA 1,544 km²
CITY Antalya
PHONE CODE 0 242
LICENSE PLATE CODE 07
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Akseki Bus Ticket

Akseki, Antalya’nın ilçelerinden biridir. İlçe, Antalya'yı Konya'ya bağlamaktadır. Antalya’nın turistik açıdan en az bilinen ilçelerinden biridir. Herkesten önce keşfetmek isterseniz, obilet.com üzerinden Akseki otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Akseki otobüs seferleri yapan firmaların tamamını obilet.com üzerinden görebilirsiniz. Firmaların fiyat ve özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyebilir, aralarında karşılaştırma bile yapabilirsiniz. Bunun sonucunda kendinize en uygun bulduğunuz firmadan Akseki otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Akseki’de nereler gezilir?

Antalya’nın turistik açıdan en az bilinen ilçelerinden biridir ama buraya gelen turistleri memnun edecek pek çok yapı bulunmaktadır. Bu anlamda ziyaret etmeniz gereken ilk yer, Kartallı Mağarası’dır.

Ülkemizin en derin mağarası özelliğini taşıyan Düdencik Mağarası da ziyaret edilmesi gereken bir diğer oluşumdur.

Bölgenin en büyük yerleşim yeri olan Sülek Yaylası’na, oradan da Dipsiz Göl’e gitmelisiniz. Güzelliğiyle aklınızı alacak olan krater gölünü görmeden dönmeyin.

Son olarak; her sene Kardelen Şenlikleri’nin düzenlendiği Çimi Yaylası’nı görmeyi ihmal etmeyin.

Akseki’de ne yenir?

Akdeniz ile İç Anadolu yöresinin karışımı bir mutfağı vardır. Bükme, darı aşı, ekşi tarhana, filis aşı, mantar böreği ve demir tatlısı mutlaka yemeniz gereken yemeklerdir.

Akseki’de nerede kalınır?

Akseki’de her bütçeye ve imkana uygun konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Pansiyonlardan otellere kadar uzanan konaklama seçenekleri arasında dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Akseki, Antalya’nın keşfedilmeyi bekleyen özel yerlerindendir. Gidip görmek isterseniz, obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Bus Stations in Akseki

Popular Bus Trips Departing From
Akseki

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Akseki

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above
bus