Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Nakhcivan Uçak Bileti

1 Yolcu

Nakhcivan Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Nakhcivan Hakkında

NÜFUS444.600

PARA BİRİMİAZN

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI01:00

HAVALİMANI SAYISI1

Nakhcivan Havalimanları

Nakhcivan Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Azerbaycan’ın en ünlü şehirlerinden biri olan Nahçıvan, aynı zamanda Nahçıvan Özerk Cumhuriyeti’nin de başkenti. Nahçıvan Nehri’nin kıyısında mükemmel bir konuma sahip olan şehirde kış ayları soğuk ve kar yağışlı, yazları ise çok sıcak ve kuru geçiyor. Nahçıvan’da başlıca gezilecek yerler, Mümine Hatun Türbesi, Yusif Ibn Kuseyir Mozelyumu, Kantal Milli Parkı, Batabat, Nahçıvan Tarih Müzesi, Shahbuz State Reserve, Hüseyn Cavidin Ev Müzesi, Haydar Aliyev Müzesi, Ilandagh, Tarix-Diyarşünaslıq Müzesi ve Kaputjugh Dağı.

Nahçıvan Özerk Cumhuriyeti’nin ana havalimanı olan Nahçıvan Uluslararası Havalimanı, hem asker hem de sivil havacılık hizmeti veriyor. 2014 yılının istatistiklerine göre 1 yıl içerisinde toplam 500 binden fazla yolcuya taşımacılık hizmeti vermiş olan Nahçıvan Uluslararası Havalimanı’na direkt uçuş seferleri bulunan hava yolu firmaları Azerbaijan Airlines, UTair Aviation ve Türk Hava Yolları. Nahçıvan uçak biletinizi aktarmalı alacaksanız, aktarma şehir olarak Gence, Bakü veya Moskova’yı seçebilirsiniz. Ama Türk Hava Yolları’nın İstanbul Atatürk Havalimanı kalkışlı direkt uçuş seferleri olduğunu da hatırlatalım.

Nahçıvan uçak biletinizi aktarmalı veya aktarmasız olarak en uygun fiyata bulmanıza yardımcı olan oBilet’ten tüm seferleri aynı anda görüntüleyebilir ve en ekonomik olanı seçtikten sonra online satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 2 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Nakhcivan Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Nakhcivan Uçak Bileti Almak için Nakhcivan Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Nakhcivan Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
İstanbul - Nakhcivan 729,63 TL
Adana - Nakhcivan 994,09 TL
Lefkoşa - Nakhcivan 1.000,90 TL
Şanlıurfa - Nakhcivan 1.018,23 TL
Malatya - Nakhcivan 1.176,88 TL
Ordu - Nakhcivan 1.176,88 TL
Erzurum - Nakhcivan 1.179,53 TL
İzmir - Nakhcivan 1.190,25 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar