Yeni Adana Otobüs Bileti

Yeni Adana

Yeni Adana

 • FİRMA DURUMU
  Satışa Kapalı
 • DURAK
  211 Durak
 • GENEL MERKEZ
  Adana
 • KURULUŞ TARİHİ
  1988
 • KURUCU
  Bayram Ali Gökgöz

Yeni Adana Hakkında

Yeni Adana Seyahat Adana ve çevresinde faaliyet gösteren güzide bir otobüs firmasıdır. Türkiye'nin dört bir yanına seferleri olan Yeni Adana Seyahat, müşterilerine en yüksek memnuniyeti sağlama misyonuyla hizmetlerine devam etmektedir. Özellikle Adana seyahatleri için Yeni Adana Seyahat önemli bir alternatif durumundadır; ancak eğer Adana'ya otobüs ile değil uçak ile gitmeyi düşünürseniz, Adana Uçak Bileti sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Adana'da kurulmuş olan firma hiçbir zaman kurumsal bir firma anlayışından geri kalmayarak ve müşteri memnuniyetini benimseyen bir taşımacılık anlayışı ile insanların seyahatlerinde tercihlerini kendilerinden yana kullanmaya teşvik etmiştir.

Uzman kişiler ile yürütülen bu çalışmalar hem kaliteli bir yolculuk hem güvenli bir ulaşımı oldukça uygun fiyatlara almanızı sağlar. 

Yeni Adana otobüs bileti alarak bu ayrıcalıklı taşımacılığın siz de keyfini sürebilirsiniz.

Yeni Adana Turizmi Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

Sağladığı avantaj ve ayrıcalıklar ile sektörde önemli bir yere sahip olan firmayı tercih etmek için oldukça çok sebebiniz olacaktır. Yeni Adana bileti almak için en önemli 5 sebep aşağıda sıralanmıştır:

 1. Tüm eğitimlerini başarı ile tamamlamış şoförler ile güvenli seyahat imkanı
 2. Yol boyu yapılan ücretsiz ikramlar
 3. Her zaman temiz ve bakımlı yeni araçlar ile ulaşım
 4. Yaşanabilecek olan sorunlara kurumsal bir yaklaşım kolay çözüm
 5. Güler yüzlü ekip ile müşteri memnuniyetine yönelik fırsatlar


Yeni Adana Turizm özel Terminaller

Firma yolcuların otobüslere biniş, inişleri ve bagaj yükleme, boşaltma işlemlerini yapmak için kendine ait bir terminali bulunmayarak, şehirlerarası otobüs terminallerini kullanmaktadır.

Aynı zamanda Yeni Adana Turizm otobüs biletlerini bu terminallerden, bilet satış bayilerinden ve internet ile çağrı merkezlerinden temin edebilirsiniz.


Yeni Adana Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Firma Adana da kurulduğu günden beri hep yenilikçi bir anlayış içerisinde ilerlemiş ve bu gelişmeleri takip ederek ilk kullananlardan biri olmuştur.

Şuan son teknolojiyle donatılmış onlarca aracı ile birlikte hizmet vermekte ve müşterilerin odağı olmuş durumdadır. 

Yeni Adana Turizm otobüs bileti alan yolcular için araçlarda misafirlerin rahatı için geniş koltuklar, internet bağlantısı, okuma lambaları, priz bağlantıları gibi kullanıma sunulmuş olan özellikleri vardır.


Yeni Adana Turizm Bilet İptal Prosedürü

Satın almış odluğunuz Yeni Adana Turizm otobüs biletinizi dilerseniz bilet satış noktalarından ya da çağrı merkezi üzerinden iptal ve değişikliğini sağlayabilirsiniz.

Otobüs hareket saatinden sonra bilet ile ilgili herhangi bir değişiklik yapılmamaktadır.

Yeni Adana En Sık Gittiği 147 Otogar

Haritada görmek için tıklayınız.

Yeni Adana İçin Yolcularımızın Son Yorumları