VezirTur Beşer Otobüs Bileti

VezirTur Beşer

 • GENEL MERKEZ
  Samsun
 • KURULUŞ TARİHİ
  2000
 • KURUCU
  Vezir Tur Beşer Turizm

VezirTur Beşer Hakkında

Vezir Tur Beşer Turizm, Samsun'un Vezirköprü ilçesinin en önemli otobüs firmalarından bir tanesidir. Vezirköprü, Havza, Merzifon gibi ilçelerden İstanbul'a seferler düzenleyen firmanın otobüs biletlerine obilet.com'dan erişilebilmektedir.

Vezirtur Beşer Turizm otobüs bileti ve seferleri Biletall.com'da! En ucuz fiyatlarla Vezirtur Beşer Turizm biletlerini listele, Biletall.com'dan güvenle satın al.

Uzun yıllardır Samsun'un Vezirköprü ilçesinde yolcu taşımacılığı hizmeti sunan köklü firmalardan Beşer Turizm, gücünü ve tecrübesini Vezirtur ile birleştirerek Vezirtur Beşer Turizm adı altında faaliyetlerine devam ediyor.

16 Nisan 2018 Pazartesi günü ilk seferini gerçekleştiren firma her akşam saat 18:30'da İstanbul, İzmit, Adapazarı, Düzce, Bolu, Güneşli, Esenyurt, Büyükçekmece, Silivri, çorlu, çerkezköy, Kapaklı ve Saray seferleri ile hizmet vermektedir. Ayrıca firmanın Arıcılar, Alibeyköy, Esenyurt ve İstanbul Otogar'da ücretsiz servis hizmetleri de bulunmaktadır.

Oldukça yeni ve modern araçları, seyahat sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm faktörler göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Şehirlerarası yolcu taşımacılığının sadece bir noktadan bir noktaya ulaşımdan ibaret olmadığının bilincinde olan Vezirtur Beşer Turizm, deneyimli kaptan şoförleri ve güler yüzlü personeli ile de sizlere rahat ve huzurlu bir yolculuk sunmak için çalışıyor.

Vezirtur Beşer Turizm'i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

 1. Rahat ve huzurlu bir yolculuk
 2. Yolculuğunuz süresince yararlanabileceğiniz bol ikram çeşitleri
 3. İçi özel tasarımlı, yeni model otobüsler
 4. ücretsiz servis imkanı
 5. Tecrübeli ve özenle seçilmiş çalışan kadrosu

Vezirtur Beşer Turizm özel Terminalleri

özel terminali bulunmayan Vezirtur Beşer Turizm, bilet satış hizmetlerini Vezirköprü ilçesindeki Saathane meydanı ve 100.Yıl caddesi üzerinde bulunan yazıhanelerinden gerçekleştiriyor. Ayrıca 0362 647 17 02 - 0362 647 35 09 ve 0549 297 88 90 numaralı telefonlardan da bilet satış ve rezervasyon imkanı sunmaktadır.

Vezirtur Beşer Turizm Bilet İptal Prosedürü

Vezirtur Beşer Turizm otobüs bileti iptal ve değişiklikleri için firmanın yazıhanelerine başvurabilir yada 0362 647 17 02 numaralı telefonu arayarak talebinizi iletebilirsiniz. Opsiyon tarihi geçmemiş biletleriniz için değişiklik ve iptal işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Biletall.com'dan online satın almış olduğunuz Vezirtur Beşer Turizm biletlerinin iptalini yine Biletall.com menüler alanında bulunan İptal/İade linkinden online şekilde sefer saatinize 1 saat kalaya kadar kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz gibi; 0(850) 360 32 58 numaralı Biletall çağrı merkezini arayarak da istediğiniz değişikliği gerçekleştirmeniz mümkündür.

VEZİRTUR BEŞER İLE AYNI GÜZERGÂHTA HİZMET VEREN DİĞER OTOBÜS FİRMALARI

bus