Sahil Gülü Turizm Otobüs Bileti

Sahil Gülü Turizm

Sahil Gülü Turizm

 • FİRMA DURUMU
  Satışa Açık
 • DURAK
  21 Durak
 • GENEL MERKEZ
  Sinop
 • KURULUŞ TARİHİ
  2005
 • KURUCU
  Suat Toprakçı
 • FİRMA PUANI
  4,6 / 5 Son 180 Gün: 9 Oy Toplam: 32 Oy Nasıl Oy Veriliyor?

Sahil Gülü Turizm Hakkında

İstanbul, Sinop ve Kastamonu illeri ve ilçeleri arasında seferler düzenleyen Sahil Gülü Turizm 2005 yılında kurulmuştur. Sahil Gülü Turizm otobüslerinde internet hizmeti verilmektedir. Sahil Gülü Turizm otobüs biletlerini obilet.com'dan satın alabilirsiniz.

Sinop da kurulduğu günden beri amacı kaliteli bir hizmet sağlayarak sektörde ki öncü firmalar arasında yer almak olan firma bu alanda çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir. Yolculara kalitesi ve sürekliliği olan bir hizmet veren firma Sahil Gülü otobüs bileti alan her bir yolcunun konforu ve memnuniyetini göz önünde bulunduran bir taşımacılık anlayışı ile hareket etmektedir.


Sahil Gülü Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

Yapacağınız seyahatlerde Sahil Gülü otobüs bileti alarak bu firmayı tercih etmeniz için oldukça çok sebebiniz olacaktır bu sebeplerden 5 tanesi aşağıda bulabilirsiniz:

 1. Uzman ekip ile güvenli ve risksiz bir yolculuk 
 2. Araç içi sunulan ücretsiz ikramlar
 3. Kurumsallık ile sorunlara yapıcı bir çözüm uygulamaları
 4. Temiz ve yeni araçlar ile seyahat imkanı
 5. Sık sefer sayısı ile uygun fiyatlı ulaşım imkanı


Sahil Gülü özel Terminalleri

Yapacak olduğunuz seyahat için almış olduğunuz Sahil Gülü otobüs bileti ile şehirlerarası otobüs terminalleri içerisinde kendisine özel olarak ayrılmış olan peronları ile otobüsünüze ulaşabilirsiniz. Bu terminallerde bulunan gişeler ile biletlerinizi buralardan temin edebilir ya da şehir içlerinde bulunan bilet satış ofislerinden ve internet üzerinden temin edebilirsiniz.


Sahil Gülü Filosunda Bulunan Otobüsler

Sahil Gülü otobüs bileti aldıktan sonra yapacağınız her seyahatte son teknoloji ile donatılmış araçlar ile bu yolculuklarınızı yaparsınız. Firma olarak ana hedefin kalite olmasından dolayı bu alanda yapılması gereken her çalışma hızla tamamlanmaktadır. Bunun için her koltukta bir tv ekranı, okuma lambası ve emniyet kemeri gibi yolcuların hem güvenliğini sağlayacak hem de keyifli bir yolculuk geçirmelerini sağlayacak tüm ekipmanlara sahiptir.


Sahil Gülü Bilet İptal Prosedürü

önceden planlanmış bir seyahatiniz için almış olduğunuz Sahil Gülü otobüs bileti ile ilgili bir iptal ya da tarih değişikliği işlemi yapmanız söz konusu olduğunda bilet satış ofisleri ya da çağrı merkezleri aracılığı ile bu işleminizi tamamlayabilirsiniz. Hareket saatinden sonra iptal işlemi uygulanmamaktadır.

Sahil Gülü Turizm En Sık Gittiği 18 Otogar

Haritada görmek için tıklayınız.

Sahil Gülü Turizm İçin Yolcularımızın Son Yorumları

bus