Ece Tur Seyahat Otobüs Bileti

Ece Tur Seyahat

  • GENEL MERKEZ
    Tekirdağ
  • KURULUŞ TARİHİ
    2020
  • KURUCU
    Ece Seyahat

Ece Tur Seyahat Hakkında

Kırklareli merkez, Kırklareli'nin Lüleburgaz ve Babaeski ilçeleri ve Tekirdağ'ın Çorlu ilçesi arasında seferler düzenleyen Ece Seyahat, Tekirdağ merkezli bir firmamızdır ve Trakya'nın önde gelen yolcu taşımacılığı firmalarından biridir. Ece Seyahat biletlerini obilet.com'da bulabilirsiniz.

En uygun Ece Turizm bileti Biletall.com'da. Kampanyalardan yararlanmak ve en ucuz Ece Turizm biletine ulaşmak için, Biletall.com'a girerek Ece Turizm seferlerini listeleyebilir, güvenli ödeme yöntemleri ile 3 adımda Ece Tur Seyahat Turizm biletinizi satın alabilirsiniz.

2015 yılında kurulmuş olması sebebiyle filosu son derece kaliteli olan firma, Ece Turizm otobüs bileti ile seyahat edecek yolcularına son derece önem vermektedir. Ece Turizm, taşımacılık sektöründe bir marka olmayı hedeflemekte ve bayrağı ele alarak sektörde yer alan diğer firmalara öncülük etme yolunda önemli adımlar atmaktadır.

Ece Tur Seyahat, Edirne, İstanbul, Ankara, Lüleburgaz, çorlu gibi noktalara seferler düzenlemektedir.

Firma hakkında öneri ve şikâyetleriniz için 0 (288) 212 20 60 numaralı firma çağrı merkezini arayabilir, firma yetkilileri ile görüşebilirsiniz.

Ece Turizm'i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

1- Kaliteli ve güncel otobüs filosu.

2- Tecrübeli ve güler yüzlü personel kadrosu.

3- İkram çeşitliliği.

4- Teknolojik imkânlar.

5- Güvenli ve zamanında yolculuk.

Ece Tur Seyahat Turizm özel Terminalleri

Ece Tur Seyahat'in Edirne, İstanbul, Ankara, Babaeski, Lüleburgaz ve çorlu'da şubeleri bulunmaktadır.

Ece Turizm Bilet İptal Prosedürü

Ece Turizm yazıhanelerinden almış olduğunuz Ece Tur Seyahat otobüs biletiniz, Ece Turizm yazıhaneleri ile görüşerek iptalini konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Biletall.com'dan satın almış olduğunuz Ece Turizm otobüs biletlerinizin online iptalini Biletall.com İade/Değişiklik sekmesinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Siz neredeyseniz Biletall.com orada! Doğrudan 0(850) 360 32 58 numaralı Biletall.com çağrı merkezi ile görüşerek belirtilen opsiyon tarihi içesinde bilet iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ECE TUR SEYAHAT İLE AYNI GÜZERGÂHTA HİZMET VEREN DİĞER OTOBÜS FİRMALARI

bus