Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm Otobüs Bileti

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm

 • FİRMA DURUMU
  Satışa Açık
 • DURAK
  36 Durak
 • GENEL MERKEZ
  Elazığ
 • KURULUŞ TARİHİ
  2015
 • KURUCU
  Garip Çağdaş
 • FİRMA PUANI
  4,0 / 5 Son 180 Gün: 28 Oy Toplam: 169 Oy Nasıl Oy Veriliyor?

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm Hakkında

Elazığ merkezli Çağdaş Kiğı Karakoçan, Bingöl, Düzce, İstanbul, İzmit, Kayseri,ve Malatya şehirlerimize seferler düzenlemektedir. Son model araçlardan oluşan filosuyla son derece konforlu hizmet sunan Çağdaş Kiğı Karakoçan yolcularına internet, koltuk arkası TV, USB ve priz hizmetlerini sunmaktadır. Rahat koltuk aralıklarıyla da dikkat çeken firmanın biletlerini obilet.com'da bulabilirsiniz.

çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm otobüs bileti ve seferleri Biletall.com'da! En ucuz fiyatlarla. çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm biletlerini listele, Biletall.com'dan güvenle satın al.

Elazığ merkezli olan firma 2014 yılında Giyas Şaşmaz tarafından kurulmuştur. çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm müşterilerinin güvenliğini öncelik bilerek memnuniyet kazanmaktadır. Sunmuş olduğu hizmetlerle güvenli ve konforlu yolculuklar gerçekleştirmektedir.

Giyas Şaşmaz tarafından 04.02.2014 tarihinde kurulan. çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm filosunda bulanan teknolojik ve konforlu araçlarla hizmet vermektedir. Sizleri sevdiklerinize kavuşturmak için güvenliği de ihmal etmemektedir.

çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm'in sefer yaptığı hatlar oldukça geniştir. Günlük düzenli olarak yapılan seferleri bulunmaktadır. Elazığ kalkışlı her gün Ankara, İstanbul, Bolu, Malatya, Kayseri gibi birçok noktaya sefer düzenlemektedir. Şehirlere düzenlediği seferlerin yanı sıra çevre ilçelere de hizmet vermektedir.

Firma ile olan şikâyetleriniz için  (424) 711 21 37 numaralı çağdaş Kiğı Karakoçan iletişim hattını arayabilir şikâyetlerinizi yetkililere aktarabilirsiniz.

çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm'i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

 1. çeşitli ikramlar.
 2. Tecrübeli ve seçkin çalışan kadrosu.
 3. Televizyonlu koltuklar.
 4.  Huzurlu ve güvenilir yolculuk.
 5. Her koltuk da bulunan USB girişleri.

çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm özel Terminalleri

Elazığ merkez terminali ve Elazığ ilinin Karakoçan ilçesine ait terminallerde merkez ofisleri bulunmaktadır. Bunların yanı sıra sefer düzenlediği illerde ve ilçelerde şubeleri bulunurken İzmit otogarı, Esenler, Harem gibi terminallerde de ofisleri bulunmaktadır.

çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm Bilet İptal Prosedürü

çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm otobüs bileti iptal ve değişiklikleri için firmanın yazıhanelerine başvurabilir veya (424) 711 21 37 numaralı telefonu arayarak çağrı merkezine talebinizi iletebilirsiniz. Opsiyon tarihi geçmiş biletler için iade ve iptal işlemleri yapmak mümkün değildir.

Biletall.com'dan satın alınmış çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm otobüs bileti için yapılacak işlemleri yine Biletall.com üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür. Sitemizden yapabildiğiniz tüm işlemlerinizi 0(850) 360 32 58 numaralı Biletall.com çağrı merkezini arayarak hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İşlemlerinizi sefer saatinize 1 saat kalana kadar işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm şubeleri, Telefon Numaraları ve Adres Bilgileri

Bingöl

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm En Sık Gittiği 32 Otogar

Haritada görmek için tıklayınız.

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm İçin Yolcularımızın Son Yorumları

bus