Abant Korudam Cafe & Pension

({count} comment)
Abant Yolu 1, Omerler Köyü, Abant Merkez, 35950 Bolu - Bolu Şehir Merkezi, Bolu

About

Korudam Butik Otel, Bolu Abant bölgesinde bulunuyor. Tesis butik tarzda hizmet veriyor. Mimari yapısı bakımından hoş bir dağ evini andıran tesis, özellikle kış turizmi için ideal alanlardan biri. Tertemiz havası ile içinizi ferahlatacak bu otel, konforunuz için pek çok detayı düşünmüş.

Korudam Butik Otel bungalov, konak ve standart oda seçeneklerinden oluşuyor. Tesis misafirleri ihtiyaç ve beklentilerine göre diledikleri alanı tercih edebiliyor. Oteldeki bu alanlar büyüklüğüne göre 2,3 hatta 4 kişiyi bile misafir edebilecek kapasitede. Estetik bir biçimde dizayn edilen tesisin konaklama birimleri sakin ve romantik bir tatil düşleyenler için ideal.

Korudam Butik Otel kahvaltı salonunda her sabah lezzetli içerikler sizleri bekliyor. Güne enerjik başlamanızı sağlayacak bu kahvaltı tatilinizi daha da keyifli hâle getiriyor. Ayrıca tesiste kafeterya gibi alanların da bulunduğunu belirtmek gerek.

Korudam Butik Otel özel otoparkı olan bir tesis. Bu sayede işletme misafirleri park yeri aramak zorunda kalmıyor. Otelin her yönüyle son derece hijyenik olduğunu da belirtmek gerek. Ortak kullanım alanları, yataklar, bahçe ve daha pek çok yer, temizliğiyle içinizi rahat ettiriyor.

Tesiste 24 saat ücretsiz internet hizmeti var. Böylece eşsiz doğa fotoğraflarınızı dünya ile anında paylaşmanız mümkün kılınıyor. Dileyen misafirler işletmedeki şömineli konaklama birimlerini de tercih edebilir. Şömine kış tatilinizi ayrıcalıklı kılmaya yetiyor.

Otel Gölköy Barajı’na yaklaşık 14 dakikalık sürüş mesafesinde. İşletmenin Bolu Otogarı’na uzaklığı ise 11 km kadar. Her yönüyle tesisin kolay ulaşılabilir bir noktada olduğunu söylemek mümkün.

Tesis misafirleri için en erken giriş saati 14.00 olarak belirlenmiş. İşletmeden ayrılacakların ise çıkış prosedürlerini en geç 12.00’ye kadar tamamlamaları gerekiyor. Tesiste evcil hayvanla konaklamaya müsaade edilmiyor.

Facility Features

Garden View
Breakfast
Cafe
Bathroom

Orman Oda 2

Orman Oda  2

Orman Oda 1

Orman Oda 1

Bungalov

Bungalov

Üçgen Bungalow

Üçgen Bungalow

Taş Ev

Taş Ev

Gül Konak Oda

Gül Konak Oda

Yeşil Konak

Yeşil Konak

Standard Room With Balcony

Standard Room With Balcony

Triangle Bungalow

Triangle Bungalow

Green Mansion

Green Mansion

Orman Oda 2

Orman Oda 2

Standart Oda - Balkonlu

Standart Oda - Balkonlu

Standart Oda - Üç Kişilik

Standart Oda - Üç Kişilik

Konak Oda

Konak Oda

Standard Room - Triple

Standard Room - Triple

Bungalow

Bungalow

Mansion Room

Mansion Room

Kırmızı Bungalow

Kırmızı Bungalow

Frequently Asked Questions

hotel