Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm - Bus Tickets

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm

 • COMPANY STATUS
  Available for Sale
 • STATION
  36 Station
 • HEADQUARTERS
  Elazığ
 • DATE OF ESTABLISHMENT
  2015
 • FOUNDER
  Garip Çağdaş
 • COMPANY SCORE
  2.5 / 5 Last 30 Days: 1 Vote Total: 168 Vote Voting Method

About Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm

Elazığ merkezli Çağdaş Kiğı Karakoçan, Bingöl, Düzce, İstanbul, İzmit, Kayseri,ve Malatya şehirlerimize seferler düzenlemektedir. Son model araçlardan oluşan filosuyla son derece konforlu hizmet sunan Çağdaş Kiğı Karakoçan yolcularına internet, koltuk arkası TV, USB ve priz hizmetlerini sunmaktadır. Rahat koltuk aralıklarıyla da dikkat çeken firmanın biletlerini obilet.com'da bulabilirsiniz.

çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm otobüs bileti ve seferleri Biletall.com'da! En ucuz fiyatlarla. çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm biletlerini listele, Biletall.com'dan güvenle satın al.

Elazığ merkezli olan firma 2014 yılında Giyas Şaşmaz tarafından kurulmuştur. çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm müşterilerinin güvenliğini öncelik bilerek memnuniyet kazanmaktadır. Sunmuş olduğu hizmetlerle güvenli ve konforlu yolculuklar gerçekleştirmektedir.

Giyas Şaşmaz tarafından 04.02.2014 tarihinde kurulan. çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm filosunda bulanan teknolojik ve konforlu araçlarla hizmet vermektedir. Sizleri sevdiklerinize kavuşturmak için güvenliği de ihmal etmemektedir.

çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm'in sefer yaptığı hatlar oldukça geniştir. Günlük düzenli olarak yapılan seferleri bulunmaktadır. Elazığ kalkışlı her gün Ankara, İstanbul, Bolu, Malatya, Kayseri gibi birçok noktaya sefer düzenlemektedir. Şehirlere düzenlediği seferlerin yanı sıra çevre ilçelere de hizmet vermektedir.

Firma ile olan şikâyetleriniz için  (424) 711 21 37 numaralı çağdaş Kiğı Karakoçan iletişim hattını arayabilir şikâyetlerinizi yetkililere aktarabilirsiniz.

çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm'i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

 1. çeşitli ikramlar.
 2. Tecrübeli ve seçkin çalışan kadrosu.
 3. Televizyonlu koltuklar.
 4.  Huzurlu ve güvenilir yolculuk.
 5. Her koltuk da bulunan USB girişleri.

çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm özel Terminalleri

Elazığ merkez terminali ve Elazığ ilinin Karakoçan ilçesine ait terminallerde merkez ofisleri bulunmaktadır. Bunların yanı sıra sefer düzenlediği illerde ve ilçelerde şubeleri bulunurken İzmit otogarı, Esenler, Harem gibi terminallerde de ofisleri bulunmaktadır.

çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm Bilet İptal Prosedürü

çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm otobüs bileti iptal ve değişiklikleri için firmanın yazıhanelerine başvurabilir veya (424) 711 21 37 numaralı telefonu arayarak çağrı merkezine talebinizi iletebilirsiniz. Opsiyon tarihi geçmiş biletler için iade ve iptal işlemleri yapmak mümkün değildir.

Biletall.com'dan satın alınmış çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm otobüs bileti için yapılacak işlemleri yine Biletall.com üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür. Sitemizden yapabildiğiniz tüm işlemlerinizi 0(850) 360 32 58 numaralı Biletall.com çağrı merkezini arayarak hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İşlemlerinizi sefer saatinize 1 saat kalana kadar işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Phone Numbers and Address Information of Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm Branches

Bingol

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm Most Visited 32 Bus Terminal

Click to see on the map.

Latest Reviews of Our Passengers for Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm

bus