Bus Tickets to Viransehir

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Viransehir

POPULATION 184,604
LAND AREA 2,297 km²
CITY Şanlıurfa
PHONE CODE 0 414
LICENSE PLATE CODE 63
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Viransehir Bus Ticket

Viranşehir, Urfa’nın buram buram tarih kokan şehirlerinden biridir. Mardin ile Urfa arasında bulunan bu ilçede zamanda yolculuk yapabilirsiniz. Obilet.com üzerinden Viranşehir otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Viranşehir otobüs seferleri yapan firmaların çoğu yerel seyahat firmalarıdır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Yaptığınız karşılaştırmalar sonucunda kendinize en uygun olan firmadan Viranşehir otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Viranşehir’de nereler gezilir?

Viranşehir’de gezip keşfetmeniz gereken pek çok tarihi yapı bulunmaktadır. Bunların her birini mutlaka gezmelisiniz.

Ortagonal Roma Tapınağı, Çemdin Kalesi, Şemun Manastırı, Eyyüpnebi Beldesi ve Türbeler, Eyyüp Peygamberin Türbesi, Hz. Rahibe Türbesi, Hz. Elyassa Türbesi gibi tarihi ve dini yapıları muhakkak gezmelisiniz.

Viranşehir’de ne yenir?

Klasik Doğu mutfağı lezzetlerini burada bulabilirsiniz. Kırmızı mercimek, sabah etli pilav, çiğ köfte ve şelango mutlaka yemeniz gereken yemeklerdir.

Viranşehir’de nerede kalınır?

Viranşehir küçük bir ilçe olsa da konaklama seçenekleri az ama yeterlidir. İlçede tek bir otel ve öğretmenevi vardır. Bunlardan dilediğinizi seçebilirsiniz.

Viranşehir, tarih yolculuğu yapmak isteyen herkesin ilgisini çeken bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs bileti satın alarak yolculuğa çıkabilirsiniz.

Bus Stations in Viransehir

Viranşehir Otogarı Kışla, Şanlıurfa Mardin Otoyolu Viranşehir Otogar, 63700 Viranşehir/Şanlıurfa

Carriers That Have Ceased to Operate Based on Viransehir

Popular Bus Trips Departing From
Viransehir

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Viransehir

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above
bus