Bus Tickets to Kirikkale

Information About Kirikkale

LAND AREA 4,569 km²
PHONE CODE 0 318
LICENSE PLATE CODE 71
NUMBER OF BUS TERMINALS 4

Things You Need to Know After Buying the Kirikkale Bus Ticket

Кіріккале - одне з тихих міст регіону Центральної Анатолії. Ненадання місту необхідного значення з точки зору туризму є несправедливим щодо міста. Тому що Кіріккале - це дуже приємне та красиве місто для відвідування. Купіть квиток на автобус у Кіріккале та відкрийте для себе це місце раніше за інших.

Якщо ви бажаєте економно придбати квиток на автобус Kırıkkale, ви можете зробити покупки через obilet.com. Тут ви можете переглянути всі компанії, які організовують автобусні перевезення Кириккале, порівняти їх та придбати квиток, вибравши компанію, яка вам найбільше підходить.

Де відвідати Кириккале?

У Кіріккале є багато історичних і природних місць, які можна відвідати. Ви можете розпочати свою подорож, зробивши першою зупинкою печеру Сулу.

Мечеть і гробниця Хасан Деде є одними з найважливіших місць, які варто побачити з точки зору релігії та історії.

Скельні гробниці Церіткале – це природне утворення, яке існувало з часів залізного віку. Ви повинні це побачити.

Міст Чешнігір також є дуже історичним та архітектурним місцем. Ви можете піти побачити це та прогулятися по ньому та навколо нього.

Якщо ви хочете відпочити від кам'янистих місцевостей і перевести дух, ви можете відправитися в природний парк Караахметлі і провести час.

Ви можете піти подивитися на Конак, один із символів міста.

Мечеть і гробниця Баллі та мечеть і гробниця Кочубаба є важливими релігійними та історичними спорудами.

Не забудьте відвідати історичні будинки Кіріккале.

Музей збройової промисловості також є найважливішим музеєм міста. Не забудьте додати це місце до списку цікавих місць у місті.

Що поїсти в Кириккале?

У цьому місті можна знайти найкласичніші та смачні страви центральноанатолійської кухні. Крім того, тут можна скуштувати місцеві страви. Печеня, приготовлена у вигляді запікання, смаження і варіння, є найважливішою стравою міста.

Такі страви, як борошняна тархана, тархана з йогуртом, інзгіт, хлібні аси, діямак, булгурський плов з м’ясом, манти, базалама, млинці, аласлама, кембе та катмер – найпопулярніші місцеві смаки, які варто спробувати. Не йдіть, не скуштувавши десерту тюрбан-бірма.

Де зупинитися у місті Кіріккале?

У центрі міста є варіанти проживання на будь-який гаманець.

Якщо ви хочете бути серед людей, які бачать і відкривають Кіріккале, вам слід купити квиток на автобус до Кіріккале на obilet.com і вирушати в дорогу. Ви точно знайдете тут багато цікавого.

Bus Stations in Kirikkale

Kırıkkale Bus Stationı +903182244060 Samsun Bulvarı (ankara Samsun Yolu), Çalıöz Mah., Pk:71100, Merkez, Kırıkkale

Kirikkale Hotels

bus