Bus Tickets to Keciborlu

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Keciborlu

POPULATION 14,051
LAND AREA 494 km²
CITY Isparta
PHONE CODE 0 246
LICENSE PLATE CODE 32
NUMBER OF BUS TERMINALS 2

Things You Need to Know After Buying the Keciborlu Bus Ticket

Keçiborlu, Isparta’nın önemli ilçelerinden biridir. Tarih boyunca, pek çok uygarlığa ev sahipliği yaptığı için güzelliklerle dolu bir yerdir. Keçiborlu’yu keşfetmek isterseniz, obilet.com üzerinden Keçiborlu otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Keçiborlu otobüs seferleri yerel seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu seyahat firmalarının her birini obilet.com üzerinden görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilir, kendinize en uygun olan firmayı seçebilirsiniz. Böylece Keçiborlu otobüs biletinizi ekonomik olarak satın alabilirsiniz.

Keçiborlu’da nereler gezilir?

Keçiborlu, pek çok medeniyetin evi olarak yüz yıllar geçirdiği için görülmesi gereken tarihi yapılara sahiptir.

Görmeniz gereken tarihi ve doğal yapıların başında Keçiborlu Höyüğü gelmektedir. Kılıç Höyüğü, Kılıç Fari Harabeleri, Fadıllı Harabeleri, Güneykent şehir kalıntıları, Sinanbey Camii, Senir Hacı Osman Camii, Gümüşgün Sinan Dede Türbesi ve birçok tarihi kalıntı da görülmeye değer yerlerdir.

Doğayla vakit geçirmek isterseniz; Söğüt Dağı Yaylası, Fadıllı Yaylası, Koru Yaylası, Taşoluk Yaylası, Güneydere Uzundere Piknik Yeri ve Göleti, Keçiborlu Göleti, Boyralı Sini Yaylası, Aydoğmuş Akdağ Yaylası, Senir Köyü, Tepecik Köyü ve Ardıçlı Köyü’ne mutlaka gitmelisiniz. Ayrıca, Burdur Gölü kenarı plaj sahasına da gidebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra; ülkenin en önemli lavanta üretim alanı olan Lavanta Vadisi’ni de gezmelisiniz. Güzelliği karşısında dilinizi tutulacak.

Keçiborlu’da ne yenir?

Isparta’nın bir ilçesi olan Keçiborlu’da gül ve lavanta ile yapılan lezzetleri tatmalısınız. Bunun dışında pek çok yöresel lezzeti bulunmaktadır. Bulamaç, cızlama, dirgit, domates öldürmesi, gömbe, gümnü, haşgeli aş, katmer ve yufka, kıymalı saç böreği, taş ekmeği, topalak çorbası ve yumurta muhlaması gibi yemeklerden mutlaka yemelisiniz.

Keçiborlu’da nerede kalınır?

Keçiborlu küçük bir ilçe olduğu için konaklama seçenekleri kısıtlıdır. Fakat var olan oteller, tüm bütçe ve imkanlara hitap etmektedir. Aralarından dilediğinizi seçebilirsiniz ya da merkeze 40 km uzakta olan bu ilçeye günü birlik gezi düzenleyebilirsiniz.

Keçiborlu, tarihi ve doğal mekanlar açısından mutlaka görülmesi gereken yerler arasında bulunmaktadır. Özellikle lavanta vadisi, buraya gelmek için başlı başına bir sebeptir. Bu güzellikleri keşfetmek isterseniz, Keçiborlu otobüs seferleri listesine obilet.com üzerinden bakıp biletinizi satın alabilirsiniz.

Bus Stations in Keciborlu

Keçiborlu Otogarı 32750 Keçiborlu/Isparta

Operating Carriers Based in Keciborlu

Carriers That Have Ceased to Operate Based on Keciborlu

Popular Bus Trips Departing From
Keciborlu

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Keciborlu

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above
bus