Bus Tickets to Darende

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Darende

POPULATION 26,656
LAND AREA 1,482 km²
CITY Malatya
PHONE CODE 0 422
LICENSE PLATE CODE 44
NUMBER OF BUS TERMINALS 2

Things You Need to Know After Buying the Darende Bus Ticket

Darende, Malatya’nın en güzel ve popüler ilçelerinden biridir. Malatya’ya yolunuz düştüğünde mutlaka Darende’ye gidip güzelliklerinin tadını çıkarmalısınız. Obilet.com üzerinden Darende otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Darende otobüs seferleri sadece yerel seyahat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu firmaların tamamını obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan firmadan Darende otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Darende’de nereler gezilir?

Darende’de mutlaka görülmesi gereken ilk yer, Somuncu Baba Türbesidir. Hatta ilçeye ziyaretçi gelmesinin en önemli sebebidir. Türbenin yanı sıra, Somuncu Baba Külliyesi de görülmelidir.

Somuncu Baba mevkiinde bulunan Doğal Akvaryum, cami avlusundaki havuz, Tohma Kanyonu, Somuncu Baba Boğazı, Kudret Yüzme Havuzu da doğal güzellikleri açısından mutlaka görülmesi gereken yerlerdir.

Roma mezarı, Hasan Gazi Türbesi ve Şehitliği, Ulu Cami Minaresi, Uzunok Köprüsü, Zenibar Kale Kalıntıları ve Yusuf Paşa Bedesteni de görülmesi gereken tarihi yapılardır.

Darende’de ne yenir?

Malatya’nın lezzetli yöresel yemeklerinden burada bol bol yemelisiniz. Taş çorbası ve analı kızlı köfte yemeden dönmemelisiniz.

Darende’de nerede kalınır?

Darende’de konaklayabileceğiniz çeşitli tesisler bulunmaktadır. Otellerin yanı sıra, ilçedeki öğretmenevinde de konaklayabilirsiniz.

Darende, doğal güzellikleri ve lezzetli yemekleriyle mutlaka görülmesi gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden bilet satın alarak tatil planlarınızı hayata geçirebilirsiniz.

Bus Stations in Darende

Popular Bus Trips Departing From
Darende

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Darende

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Darende Hotels

bus