Bus Tickets to Akdagmadeni

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Akdagmadeni

POPULATION 44,326
LAND AREA 1,810 km²
CITY Yozgat
PHONE CODE 0 354
LICENSE PLATE CODE 66
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Akdagmadeni Bus Ticket

Akdağmadeni, Yozgat’ın tarihi açıdan saklı kalmış güzel yerlerinden biridir. Köklü bir geçmişe sahip olan Akdağmadeni’ni görülecek yerler listesine eklemelisiniz. Obilet.com üzerinden Akdağmadeni otobüs bileti alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Akdağmadeni otobüs seferleri sadece yerel seyahat firmaları tarafından yapılmaktadır. Obilet.com üzerinden bütün firmaları görme imkanına sahipsiniz. Firmaların özellik ve fiyatlarını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Aralarında karşılaştırma yaparak kendinize en uygun olan firmayı seçip Akdağmadeni otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Akdağmadeni’nde nereler gezilir?

Tarihi açıdan önemli bir yer olan Akdağmadeni’nde görmeniz gereken az ama öz yapılar bulunmaktadır. Muşali Kalesi, korunma altına alınan ve yapısıyla dikkat çeken Akdağmadeni Kilisesi, Rumların yaşadığı dönemde kilise olan ama günümüzde cami olarak kullanılan Kilise Camisi’ni görmeden dönmeyin.

Akdağmadeni’nde ne yenir?

İç Anadolu mutfağı hakimiyetindeki Akdağmadeni’nde çok özel lezzetler bulunmaktadır. Testi kebabı, arabaşı ve madımak buranın en özel lezzetlerindendir. Bunlardan tatmadan evinize dönmeyin.

Akdağmadeni’nde nerede kalınır?

Akdağmadeni küçük bir ilçedir; bu yüzden konaklama seçenekleri de kısıtlıdır. Var olan oteller arasından kendi bütçe ve imkanlarınıza en uygun olanını seçerek tatilinizi orada geçirebilirsiniz.

Akdağmadeni özellikle tarih temalı tatiller seven insanların ilgisini çekecek özel yerlerdendir. Siz de o insanlar arasındaysanız, rotanızı Akdağmadeni’ne çevirin ve tadını çıkarın. Obilet.com üzerinden otobüs seferlerine bakarak biletinizi alabilir ve seyahatinizi planlayabilirsiniz.

Bus Stations in Akdagmadeni

Akdağmadeni Otogarı 66300 Akdağmadeni/Yozgat

Operating Carriers Based in Akdagmadeni

Carriers That Have Ceased to Operate Based on Akdagmadeni

Popular Bus Trips Departing From
Akdagmadeni

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Akdagmadeni

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above
bus