Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Slovenya Uçak Bileti

1 Yolcu

Slovenya Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Slovenya Hakkında

TELEFON KODU 386

NÜFUS2.065.000

PARA BİRİMİEUR

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI01:00

Popüler Slovenya Havalimanları

Ljubljana Havalimanı
Maribor Havalimanı
Portoroz Havalimanı

Slovenya Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Eskiden Yugoslavya Sosyalist Federal Cumhuriyeti'nin bir parçası olan Slovenya, resmi adıyla Slovenya Cumhuriyeti, 25 Haziran 1991'de bağımsızlığını ilan etmiştir. Orta Avrupa’nın güney kesiminde yer alan ülke batısında İtalya, güneybatısında Adriyatik Denizi, güneydoğusunda Hırvatistan, kuzeydoğusunda Macaristan ve kuzeyinde Avusturya ile komşudur. Slovenya’nın başkenti Ljubljana olup diğer önemli kentleri Maribor, Kranj ve Koper'dir. Slovenya’nın resmi dili Slovence ve para birimi Euro’dur. 2 milyonluk nüfusuyla ve harika doğasıyla Slovenya oldukça sevimli ve refah bir ülke. 20 km uzunluğundaki Postojna Mağarası, Sümela Manastırı’nı andıran Predjama Kalesi, Bohinj ve Bled Gölleri Slovenya’da gezilecek yerlerin başlıcalarını oluşturuyor. Bled Gölü’nün ortasında küçük bir ada, adada da kilise olarak kullanılan bir bina bulunuyor. Kayık ve teknelerle Bled Adası’na gidilebiliyor.

Ljubljana Havalimanı Slovenya’nın başkentinde bulunan uluslararası havalimanıdır ve şehir merkezine 24 km uzaklıkta bulunmaktadır. Türk Hava Yolları ve Adria Airways şirketlerinden alabileceğiniz Slovenya uçak bileti ile İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan 2 saat 15 dakikalık aktarmasız uçuşla Ljubljana Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Aktarmalı uçuşlar için ise Air France, Lufthansa, LOT Polish Havayolları, Serbian Havayolları, Aeroflot Russian Havayolları, Iran Air, Air Namibia ve oBilet.com’da bulabileceğiniz birçok uçak firmasını tercih edebilirsiniz.

İnsanlarının sıcaklığı, çevresinin doğallığı ve birçok Avrupa şehrine yakınlığı ile tanınan ve sevilen ülke Slovenya için tüm Slovenya uçak bileti bilgilerine oBilet uçak bileti satış platformunu kullanarak erişebilir, bütçenize en uygun Slovenya uçak biletinin sahibi olabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Slovenya Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Slovenya Uçak Bileti Almak için Slovenya Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Slovenya Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Saraybosna - Ljubljana 949,14 TL
İstanbul - Ljubljana 1.059,45 TL
Berlin - Ljubljana 1.359,75 TL
Kahramanmaraş - Ljubljana 1.431,85 TL
Bodrum - Ljubljana 1.448,24 TL
Denizli - Ljubljana 1.561,44 TL
İzmir - Ljubljana 1.570,51 TL
Ankara - Ljubljana 1.578,11 TL
Barselona - Ljubljana 1.836,65 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar