Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Kabil Uçak Bileti

1 Yolcu

Kabil Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Kabil Hakkında

ÜLKE Afganistan

NÜFUS4.373.000

PARA BİRİMİAFN

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI02:00

HAVALİMANI SAYISI2

Kabil Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Afganistan’ın başkenti ve yüzölçümü bakımından en büyük şehri olan Kabil, aynı zamanda dünyanın en büyük 64. şehri olma unvanına sahip. İpek Yolu’nun geçtiği önemli şehirlerden biri olan Kabil, o zamanlardan bugüne ticaret sektöründen yoğun olarak gelir elde edildiği bir şehir olmuştur. Kabil’de başlıca gezilecek yerler, Darul Aman Sarayı, Babur Bahçeleri, Kabil Müzesi, Tajbeg Sarayı, Gulaye, Babur Shah Tomb, Bala Hisar, Kabil Hayvanat Bahçesi, Kololo Poshta, Dilkusha Sarayı ve City Amusement Park. Kabil’de gerçekleşen en ünlü festival ve etkinliklerden birkaçı, Now Roz (Nevruz-Bahar Bayramı – mart), Sound Central Music Festival (mayıs), Afghanistan International Human Rights Film Festival (aralık), Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı.

Kabil’in ana havalimanı olan Hamid Karzai Uluslararası Havalimanı, Kabil şehir merkezinden yaklaşık 5 km uzaklıkta konumlanıyor. Aynı zamanda Khwaja Rawash olarak da bilinen Hamid Karzai Uluslararası Havalimanı’ndan 2 farklı yolcu terminali bulunuyor. Hamid Karzai Uluslararası Havalimanı’ndan Kabil şehir merkezine en kısa sürede ulaşmak için şehir içi otobüslerini kullanabileceğiniz gibi 7/24 ulaşım hizmeti veren havalimanı taksilerine de binebilirsiniz. Bir diğer seçenek de havalimanından araç kiralamak. Hamid Karzai Uluslararası Havalimanı’na direkt uçuş seferleri düzenleyen hava yolu firmalarından bazıları, Türk Hava Yolları, Kam Air, Emirates, Pakistan International Airlines vb. Kabil uçak biletinizi aktarmasız alacaksanız eğer Türk Hava Yolları’nın İstanbul Atatürk Havalimanı ya da Ariana Afghan Airlines veya Kam Air’in Ankara Esenboğa Havalimanı kalkışlı uçuş seferlerine göz atabilirsiniz.

Alternatif olarak, daha ekonomik bir bilet arayışındaysanız Kabil uçak biletinizi aktarmalı olarak tercih edebilirsiniz. Kabil’e yapacağınız seyahatte aktarma yapabileceğiniz şehirler arasında Dubai, Tahran, Bakü, Delhi, Almatı, Herat gibi şehirler bulunuyor. Tüm Hamid Karzai Uluslararası Havalimanı varışlı aktarmalı ve aktarmasız uçuş seferlerini görüp, fiyat karşılaştırması yaptıktan sonra online uçak biletinizi oBilet üzerinden satın alabilirsiniz.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 1 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Kabil Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kabil Uçak Bileti Almak için Kabil Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Kabil Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Dubai - Kabil 1.218,47 TL
Delhi - Kabil 2.459,28 TL
İstanbul - Kabil 2.933,99 TL
Ankara - Kabil 3.512,92 TL
İzmir - Kabil 4.168,03 TL
New York - Kabil 4.389,22 TL
Kayseri - Kabil 4.833,81 TL
Konya - Kabil 5.149,09 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar