Paflagonya Otel & Restoran

({count} comment)
Yeni Mahalle, Melih Gokcek Caddesi 104, 18650 Cankiri - Şabanözü, Çankırı

About

Paflagonya Otel & Restoran, Çankırı iline bağlı Şabanözü ilçesinde yer alıyor. Modern mimariye sahip otel, kaliteli ve konforlu konaklama hizmeti veriyor.

Paflagonya Otel & Restoran konuklarını; Standart Oda konsepti ile donatılmış tek tip odalarla ağırlıyor. Oda içinde; çift kişilik yatak, televizyon, banyo, ücretsiz banyo malzemeleri, balkon, gardırop, saklama alanları, çalışma masası ve oturma bölümü bulunuyor. Otel odaları; bahçe, dağ veya ilçe manzarasına bakıyor.

Paflagonya Otel & Restoran, her gün konuklarına kontinental kahvaltı servisi yapıyor. Diğer öğünler için otelin restoran bölümü, alakart menü servisi sağlıyor. Dilerseniz otelin, odaya yemek servisi hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Paflagonya Otel & Restoran resepsiyonu, gün içinde sınırlı saatlerde hizmet veriyor. Resepsiyon birimi; bagaj muhafazası, çamaşırhane kullanımı ve oda servisi gibi seçenekleri organize ediyor. Otelin tüm ortak alanlarında ve odalarında ise ücretsiz Wi-Fi erişim ağı bulunuyor. Ayrıca konuklar, özel araçlarını otel otoparkına ücretsiz şekilde park ediyor. Otelin geniş alanlı konferans salonu ve bahçe bölümü ise özel gün veya kutlamalar için hizmet sağlıyor.

Paflagonya Otel & Restoran, Şabanözü ilçe merkezine 11.6 km, Karaören Göleti’ne 16 km, Bülbül Pınarı Mesire Alanı’na 36.2 km, Ankara Çubuk ilçe merkezine 41.6 km, Sultan Süleyman Cami’sine 52.9 km, Ferit Akalın Radyo Ve İletişim Müzesi’ne 53 km, Çankırı Kalesi’ne 54.7 km, Çankırı Müzesi’ne 52.4 km, Kırıkkale il merkezine 98.7 km ve Ankara Esenboğa Havalimanı’na 63.6 km uzaklıkta yer alıyor. Otelden ayrılan konuklar, bölgedeki taksileri veya özel transfer sağlayan araçları kullanarak havalimanına ulaşıyor.

Paflagonya Otel & Restoran’da giriş saati 14.00 ve sonrası, çıkış saati ise en son 12.00 olarak belirtiliyor. Bunun yanı sıra Paflagonya Otel & Restoran, evcil hayvanların kalmasına müsaade etmiyor.

Facility Features

Anti-Allergic Rooms
Disabled Friendly Rooms
Television
Lift
Hair Dryer
Disabled Friendly Bathroom

Standard Tek Büyük Yataklı Oda, 1 Büyük (Queen) Boy Yatak

Standard Tek Büyük Yataklı Oda, 1 Büyük (Queen) Boy Yatak

Standard Tek Kişilik Oda, 1 Tek Kişilik Yatak

Standard Tek Kişilik Oda, 1 Tek Kişilik Yatak

Standard Double Room, 1 Queen Bed

Standard Double Room, 1 Queen Bed

Standard Tek Büyük Yataklı Oda

Standard Tek Büyük Yataklı Oda

Standard Double Room

Standard Double Room

Standard Double Room (Queenbed)

Standard Double Room (Queenbed)

Frequently Asked Questions

hotel