Murat Dağı Termal ve Kayak Merkezi

({count} comment)
Murat Dağı Yolu Uğurluca, 43600 Uğurluca/Gediz/Kütahya, Türkiye - Gediz, Kütahya

About

Kütahya’nın Gediz ilçesi sınırları içerisinde yer alan Murat Dağı, termal ve kış sporları deneyimini birleştiriyor. Doğası, manzarası ve konaklama hizmetleri ile kış tatilini benzersiz hale getirmek isteyen misafirlerini ağırlıyor.

Murat Dağı Termal Kayak Merkezi’nde konaklama için daireler bulunuyor. Standart biçimde misafirlerin ağırlandığı bu odalar ihtiyaca ve kişi sayısına göre tercih edilebiliyor. 4 kişilik ve 6 kişilik oda seçenekleri bulunan merkezde yatak sayıları isteğe göre değişiyor. Çift kişilik ve ranza şeklinde yatakları bulunan odalarda çekyat ve koltuk yer alıyor. Daire içerisinde ocak, buzdolabı ve tüp gibi mutfak araç gereçleri bulunuyor ayrıca odalar da televizyon yer alıyor.

Murat Dağı Termal Turizm Kayak Merkezi’nde odalarda yer alan mini mutfaklar ile yeme içme ihtiyacı karşılanıyor. Ocak, tüp ve buzdolabının yer aldığı odalarda hijyen sebebi ile çaydanlık, tava gibi mutfak gereçleri yer almıyor. Mutfak araç gereçleri, gıda ve içecekler dışarıdan getirilerek oda içerisinde yemek yapılabiliyor. Odalarda yer alan yemek masaları ile sofralar odanıza geliyor.

1453 rakımda yer alan Murat Dağı, dağ manzarası ve doğayla iç içe oluşu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Doğa severler için yürüyüş alanları, dağ parkurları bulunan merkezde çadır ve karavan alanları bulunuyor. Kayak merkezinde keyifle kış sporu yapmak isteyenler için kayak malzemeleri ve kızakları ücretli olarak temin edebilirsiniz. Murat Dağı Kayak Merkezi’ni tercih edenleri çevrede yer alan termal havuz ve 2 km kayak pisti ile farklı bir deneyim bekliyor.

Wifi hizmeti tüm odalarda ve ortak alanlarda sağlanıyor. Kayak Merkezi’nde resepsiyon 24 saat boyunca hizmet veriyor. Check-in ve check-out işlemleri hızlca gerçekleştiriliyor.. Özel aracı olanlar için bir adet site içerisinde otopark bulunduğu gibi ücretsiz ve halka açık otoparkta yer alıyor.

Kayak merkezine 5 km uzaklıkta yer alan Murat Dağı Termal Turizm ve Kayak Merkezi, Gediz ilçesine 29 km mesafede. Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde bulunan Zafer Havalimanına ise 57 km uzaklıkta yer alıyor. Kayak merkezine ve termal kaynaklara olan yakınlığı ile bu merkez sıka tercih ediliyor.

Otele giriş saati 14.00 iken ödemeler ise 11.00’dan önce alınıyor. Murat Dağı Termal Turizm ve Kayak Merkezi evcil hayvan kabul etmiyor.

Tesislerden kayak pistine servis olanağı mevcuttur. Servis kişi başı ücretlidir. Apartlar da ocak, buzdolabı ve tüp bulunmaktadır. Pandemi'den dolayı havlu, şampuan ve sabun ve kişisel eşyalar (havlu, bardak, çaydanlık, çatal, kaşık vb. araç gereç) verilmemektedir. Çift konaklamalarında evlilik şartı aranmaktadır.

Facility Features

Environmentally Friendly
Reception
Child Friendly

Dokuz Çam Bungalov Apart Evler 1+1

Dokuz Çam Bungalov Apart Evler 1+1

Gökoluk Bungalov Apart Evler 1+1

Gökoluk Bungalov Apart Evler 1+1

Standart Oda

Standart Oda

Standart

Standart

Dokuz Çam Bungalov Apart Houses 1 + 1

Dokuz Çam Bungalov Apart Houses 1 + 1

Gökoluk Bungalov Apart Houses 1 + 1

Gökoluk Bungalov Apart Houses 1 + 1

Kirazlı 2+1

Kirazlı 2+1

Frequently Asked Questions

hotel