Melisa Termal Otel

({count} comment)
4 Eylül, Azerbaycan Cd. No:28, 43500 Simav/Kütahya, Türkiye - Simav, Kütahya

About

Simav Melisa Termal Otel, konforlu konaklama imkânı sunması sayesinde misafirlerinin oldukça rahat etmelerini sağlıyor. Şehir manzarası sunan bu tesis, size evinizin rahatlığını yaşatmayı amaçlıyor. Merkezde bulunması sayesinde bu otel hem iş seyahatleri yapanlara hem de şehri gezmeye gelenler için oldukça ideal bir konuma sahip.

Standart şekilde sunduğu konaklama hizmetiyle bu tesis, kaç kişinin bulunacağına bağlı olarak yatak sayısında değişiklik imkânı sunuyor. Simav Melisa Termal Otel kablosuz internet, televizyon ve telefon gibi olanaklar sağladığı için misafirlerinin rahat etmesini sağlıyor.

Simav Melisa Termal Otel kahvaltı imkânı sunmasıyla oldukça beğenilen bir tesis. Güne dinç bir şekilde başlamak isteyenler için sunduğu leziz kahvaltısıyla bu otel, misafirlerinin damak zevkine hitap etmeyi iyi biliyor. Ayrıca Simav Melisa Termal Otel merkezî bir konumda yer aldığı için isteyenler, kendi arzularına göre birbirinden lezzetli alternatiflere de erişim sağlayabiliyorlar.

Kesintisiz şekilde sunduğu resepsiyon biriminde çalışan güler yüzlü personeller, misafirlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için günün her saati hizmete hazır şekilde bekliyorlar. Simav Melisa Termal Otel lobisi, son derece konforlu mobilyalarla döşendiği için misafirler bekleme süresinde de rahat ediyorlar. Ayrıca ücretsiz özel otoparkı bulunan bu tesise kendi araçlarıyla gelen misafirler, park yerini dert etmek zorunda kalmıyorlar.

Kütahya’nın merkezinde konumlanan bu tesis, istenen pek çok yere kolaylıkla ulaşım imkânına sahip. Simav Belediyesi Kent Müzesine yaklaşık 8 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunan bu otel, otogara da 400 metre uzaklıkta yer alıyor.

Kütahya’ya iş için ya da gezi amacıyla geldiğinizde güvenle konaklayabileceğiniz merkezlerden birisi olan bu tesiste siz de bulunmak isterseniz 14.00’ten sonra giriş yapabilirsiniz. Çıkış işlemlerinizinse 12.00’den önce tamamlanması gerekiyor. Simav Melisa Termal Otel, evcil hayvanlarınızın sizinle beraber konaklamasına müsaade etmiyor.

Standart - İki Yataklı Oda

Standart - İki Yataklı Oda

Standart Oda - Iki Kisilik

Standart Oda - Iki Kisilik

Standart Oda - Üç Kisilik

Standart Oda - Üç Kisilik

Standart Oda - Tek Kişilik

Standart Oda - Tek Kişilik

Standart Oda - Iki Kişilik

Standart Oda - Iki Kişilik

Standart Oda - Üç Kişilik

Standart Oda - Üç Kişilik

Standard Room - Single

Standard Room - Single

Standard - Twin Room

Standard - Twin Room

Standard Room - Double

Standard Room - Double

Standard Room - Triple

Standard Room - Triple

Standart Oda - Tek Kisilik

Standart Oda - Tek Kisilik

Frequently Asked Questions

hotel