Çidihan Hotel

({count} comment)
Güzelçamlı Mahallesi, Özertürk Caddesi 41, Güzelcamli, Kuşadası / Aydın - Güzelçamlı, Aydın

About

Doğayla ve denizle iç içe, keyifli bir tatil için Kuşadası Çidihan Hotel ideal bir seçenek. Otel, lüks olanaklarla donatılmış odalarıyla misafirlerine keyifli bir konaklama olanağı sunuyor.

Kuşadası Çidihan Hotel ikisi suit olmak üzere 56 odayla hizmet veriyor. Tesisteki bütün odalarda dağ ve deniz manzarası mevcut. Tesiste konaklayan bütün misafirler uyandırma servisinden ücretsiz yararlanabiliyor.

Çidilhan Hotel restoranıyla misafirlerine eşsiz yeme içme olanakları sunuyor. Tesis bünyesinde alakart restoran mevcut. Bu restoran, lezzetli yemeklerden oluşan bir menüyle hizmet veriyor. Otelin odaya yemek servisi hizmeti de bulunuyor. Çidilhan Hotel bar ise günün yorgunluğunu güzel bir içkiyle atmak isteyen konuklar için ideal.

Güneşle ve denizle iç içe bir tatil hayal ediyorsanız bu otelde yer ayırtabilirsiniz. Tesis, mavi bayraklı plaja yakın bir yerde bulunuyor. Çidihan Hotel havuz da konaklayan tüm misafirlerin kullanımına açık.

Otelin resepsiyon servisi 24 saat boyunca hizmet veriyor. Kişisel aracınızla veya otomobil kiralayarak gelmeyi düşünüyorsanız misafirlerin ücretsiz kullanımına açık olan otoparktan yararlanabilirsiniz.

Çidihan Hotel, Kuşadası’nın tarihî ve doğal güzelliklerine yakın bir konumda yer alıyor. Büyük Menderes Deltası Millî Parkı ile otel arası yalnızca 1 km. Doğayla iç içe vakit geçirmek için bu millî parkı ziyaret edebilirsiniz. Efes Antik kenti de tesisten araçla bir saatten daha kısa sürede ulaşılabilecek bir mesafede. Otelin şehir dışından gelen misafirleri için havaalanı servis hizmeti de mevcut.

Kuşadası Çidihan Hotel’de konaklama için saat 14.00’e kadar check-in yaptırmak gerekiyor. Check-out saati de 12.00’de sona eriyor. Ailenizle tatil yapmak istiyorsanız çocuklara ücretsiz konaklama olanağı sunan bu tesisi seçebilirsiniz. Otelde oda başına 12 yaşına kadar 2 çocuktan konaklama ücreti alınmıyor. Tesis, evcil hayvan ile konaklama izin vermiyor.

Facility Features

Transfer Service
Air Conditioning
Room Service
Car Rental
Common Recreation Area
Lift

Standart Oda

Standart Oda

Standard Room

Standard Room

Frequently Asked Questions

hotel