Bordo Suite Hotel

({count} comment)
Inceli Mahallesi, Kume Evleri 30, 61940 Uzungol - Ortahisar, Trabzon - From the city center 1.6 km

About

Bordo Suite Hotel Trabzon Çaykara’da bulunuyor. Merkeze ve gezi yerlerine yakınlığı ile misafirler tarafından sıkça tercih edilen bir hotel. Samimi ve işlevsel döşenmiş hotelde çocuklu ailelerde rahatlıkla konaklayabiliyorlar.

Bordo Suite Hotel’de 4 farklı oda çeşidi bulunuyor. Bu odalar, family 3 kişilik oda, standart tek büyük yataklı oda, standart tek kişilik oda ve standart 3 kişilik oda olarak ayrılıyor. Misafirler odalarda kaç kişi kalacaklarına göre seçim yapabiliyorlar. Odalar ses yalıtımlı olup isteyen kişiler sigara içilmeyen odalarda da konaklayabilirler. Odalarda TV ve kablolu yayın bulunuyor. Bunun yanı sıra çocuklar için olan kanallarda izlenebiliyor. Aynı zamanda odalarda Wi-fi, güvenlik alarmı, ve ısıtma sistemleri bulunuyor.

Bordo Suite Hotel, konaklama yapan misafirlerine kahvaltı dahil hizmet veriyor. Odaya Kahvaltı servisi de mümkün. Hotelde konaklayacak kişiler, barbekü için ayrılmış özel bölümlerde barbekü de yapabiliyorlar. Bu olanakların yanı sıra, otel misafirleri dışarıdan odalarına sipariş verebiliyorlar. Farklı restoran ve lezzetler denemek isteyen misafirler ise hotelin dışındaki mekanları deneyebilirler.

Bordo Suite Hotel’de misafirler resepsiyon hizmetinden 24 saat boyunca yararlanabiliyorlar. Hotele özel araçla gelen kişiler hotelin valeli park hizmetinden de yararlanabiliyorlar. Bordo Suite Hotel misafirlerine hızlı check-in ve check-out hizmeti de sunuyor. Ek olarak Bordo Suite Hotel’de döviz bozdurma gibi işlemleri de misafirler rahatlıkla yapabilirler.

Bordo Suite Hotel, misafirlerin gezmek isteyecekleri pek çok yere yakın. Uzungöle’e 1.3 km, Sarıkaya Yaylası’na 1.7 km ve Uzungöl Göl’üne 1.7 km uzaklıkta bulunuyor. Bordo Suite Hotel’de konaklayan kişiler şehir merkezine ise 15 dakikalık bir yürüme ile kolayca ulaşabilirler. Hotel bu yerlerin yanı sıra havalimanına da yakın bir konumdadır. Trabzon Havalimanı’na 90 km uzaklıktadır. Bordo Suite Hotel’in havalimanına ücretli transfer ve servis olanağı da var.

Bordo Suite Hotel’de check-in saati 14.00, check-out saati ise 11.00’dir. Hotelde evcil hayvan ile konaklamaya izin verilmiyor.

Frequently Asked Questions

hotel