Misal Hotel Trabzon

({count} comment)
Konaklar Mahallesi, Barbaros Caddesi 39, Ortahisar, 61010 Trabzon - Ortahisar, Trabzon - From the city center 4.7 km

About

Misal Room Hotel, Trabzon ili merkez ilçesi Ortahisar'da yer alıyor. Kent meydanına yakın mesafede bulunan hotel, konuklarına uzman personeli ile hizmet veriyor.

Misal Room Hotel konuklarını; Standart Oda, Suit Oda, Superior Suit Oda, Deluxe Oda ve Çatı Katı Oda olmak üzere beş farklı oda tipiyle ağırlıyor. Oda içinde; klima, LED TV, çift kişilik yatak, oturma bölümü, gardırop, banyo, saklama alanları, ücretsiz banyo malzemeleri, makyaj masası, çalışma masası, çay ve kahve setupları, balkon ve minibar bulunuyor. Hotel odaları; şehir, bahçe veya deniz manzarasına bakıyor.

Misal Room Hotel konuklarına her gün kahvaltı tabağı servisi yapıyor. Diğer öğünler için restoran bölümü alakart menü hizmeti veriyor. Dilerseniz hotele yakın mesafeli kafe veya restoranlardan da yeme içme hizmeti alabilirsiniz.

Hotel resepsiyonu konuklara 7/24 hizmet veriyor. Resepsiyon bölümü; emanet kasa temini, konsiyerj hizmetleri, bagaj depolama, yazıcı ve tarayıcı hizmetlerini sağlıyor. Bunun yanı sıra hotelin ortak alanlarında ve konaklama birimlerinde ücretsiz Wi-Fi erişim ağı bulunuyor. Tesis bünyesinde yer alan otopark alanı ise konuklara ücretsiz araç park etme imkanı veriyor.

Misal Room Hotel, Forum Trabzon Alışveriş Merkezi’ne 3.7 km, Kaymaklı Manastırı’na 6.9 km, Trabzon Müzesi’ne 7 km, Trabzon Meydan Parkı’na 7 km, Trabzon Akvaryum’a 7.8 km, Trabzon Kalesi’ne 9.3 km, Atatürk Köşkü’ne 13.4 km, Maçka merkeze 30.1 km, Sümela Manastırı'na 49.2 km ve Trabzon Uluslararası Havalimanı’na 1.6 km uzaklıkta yer alıyor. Hotelden ayrılan konuklar taksi veya özel transfer araçları ile havalimanına ulaşım sağlıyor.

Misal Room Hotel’de giriş saati 14.00 ve sonrası, çıkış saati ise en son 12.00 olacak şekilde belirtiliyor. Ayrıca Misal Room Hotel, evcil hayvan konaklamasına izin vermiyor.

Facility Features

Air Conditioning
Baby Friendly
Valet (Fee)
Room Service
Anti-Allergic Rooms
Disabled Friendly Rooms

Standart Oda

Standart Oda

Deluxe Oda - Deniz Manzaralı

Deluxe Oda - Deniz Manzaralı

Suit Oda

Suit Oda

Superior Suit

Superior Suit

Standard Room

Standard Room

Deluxe Room - Sea View

Deluxe Room - Sea View

Suit Room

Suit Room

Superior Suite

Superior Suite

PANAROMİK ODA

PANAROMİK ODA

Çatı Katı Oda

Çatı Katı Oda

Panarimic Room

Panarimic Room

Frequently Asked Questions

hotel