Avcıoğlu Konak Otel

({count} comment)
Çavus Mahallesi, Celal Bayar Caddesi 19, Eskiçarşı, 78600 Safranbolu - Safranbolu, Karabük - From the city center 7.5 km

About

Avcıoğlu Konak Otel, merkezî konumu sayesinde ulaşım açısından misafirlerine kolaylık sağlıyor. Tesis, hem çevreyi keşfetmek isteyenlere hem de huzurlu bir tatil deneyimi yaşamayı hedefleyenlere güzel fırsatlar sunuyor. Otel, misafirlerine sunduğu seçkin hizmetlerle unutulmayacak anılar bırakıyor.

Ziyaretçilerinin ihtiyacına yönelik tesiste single, deluxe, triple ve family olmak üzere beş farklı oda tipi bulunuyor. Avcıoğlu Konak Otel, Safranbolu evlerinin tarihine uygun tasarımlı odalarıyla ön plana çıkıyor. Özel duşlu banyo, ücretsiz Wi-Fi, televizyon ve konforlu yataklar tesisin sağladığı özelliklerden sadece birkaç tanesi.

Otel, konuklarının farklı damak zevklerine hitap edebilecek yeme içme fırsatları sunuyor. Avcıoğlu Konak Otel kahvaltı servisi zengin çeşitlilikte. Böylelikle güne güzel bir başlangıç yapabilmeniz mümkün. Avcıoğlu Konak Otel, manzarası şehrin büyüleyici güzelliğini gözler önüne seriyor.

Günün her saati açık ilgili ve güler yüzlü resepsiyon hizmetiyle konaklama mekânı, ziyaretçilerinin her türden ihtiyacına hemen yanıt vermek üzere hazır. Yakınında ücretsiz otopark bulunan otele kendi aracınızla rahatça ulaşabilirsiniz. Döviz değişimi de işletmenin konuklarına sağlayabildiği hizmetler arasında yer alıyor.

Otel şehir merkezinden 1 km uzaklıkta yer alıyor. Tesis, Ata Park ve stadyuma 2 km mesafede bulunan konaklama birimi, misafirlerine ilave ücret karşılığında havaalanı servisi de sunuyor.

Avcıoğlu Konak’ın giriş saatleri 12.00 ve öncesini kapsıyor, en geç çıkış ise 11.00. İşletmenin sahip olduğu koşullar gereği evcil hayvan kabul edilmiyor.

Facility Features

Adult Hotel
Television
Parking Near the Hotel
Hair Dryer
Terrace
Satellite Broadcast

Tek Kişilik Oda

Tek Kişilik Oda

EKONOMIK ODA 2

EKONOMIK ODA 2

103 NO ODA

103 NO ODA

104 NO ODA

104 NO ODA

104 No Room

104 No Room

Economic Room 2

Economic Room 2

103 No Room

103 No Room

Single Room

Single Room

Ekonomik Oda

Ekonomik Oda

Deluxe Oda - Kara Manzaralı

Deluxe Oda - Kara Manzaralı

Aile Odası

Aile Odası

Standart Oda - Tek Kişilik

Standart Oda - Tek Kişilik

Economic Room

Economic Room

Deluxe Room With Land View

Deluxe Room With Land View

Family Room

Family Room

Frequently Asked Questions

hotel