Akcasu Konak

({count} comment)
Akçasu Mahallesi, Kaçak Sokak No. 10, Eski Çarşı, 78600 Safranbolu, Karabük - Safranbolu, Karabük - City center

About

Karabük Safranbolu’da yer alan Akçasu Konak Otel, içinizi ısıtan bir ev konforu sağlayan ve kaliteli hizmet veren çalışanları ile konuklarını ağırlıyor.

Akçasu Konak’ın konaklama birimleri Standart Çift Kişilik Oda, Balkonlu Çift Kişilik Oda ve Standart Tek Kişilik Oda olmak üzere üçe ayrılıyor. Tesisin bu konforlu odalarının her birinde dolap, TV, internet, özel banyo, havlu seti ve banyo malzemeleri yer alıyor.

Akçasu Konak’ın bahçesinde manzara eşliğinde birbirinden güzel lezzetler ile yöresel kahvaltı hizmeti sunuluyor. Ayrıca tesis içerisinde kapalı restoran ve kafeterya da mevcut olup hizmet veriyor.

Akçasu Konak’ın tesis bünyesinde TV odası, mescit, dinlenme salonu ve özel sigara içilen alan bulunmakta olup misafirlerin ortak kullanımına açılıyor. Ayrıca tesis içerisinde eşinize dostunuza hatıralık hediye alabileceğiniz hediyelik eşya dükkânı da bulunuyor.

Akçasu Konak’ta sıcakkanlı ve güler yüzlü bir şekilde misafirleri karşılayan resepsiyon birimi 24 saat açık bir şekilde hizmet veriyor. Yardımsever resepsiyon görevlileri konukların ihtiyaç duyduğu her an saat fark etmeden memnuniyet ile destek oluyor. Akçasu Konak’ın kendi araçları ile konaklamaya gelen misafirleri için tesis bünyesinde özel otoparkı bulunuyor ve ücretsiz hizmet sağlıyor. Ayrıca otelde tüm ortak alan ve odalarda erişim sağlanabilen Wi-Fi hizmeti de ücretsiz olarak sunuluyor.

Safranbolu’nun Ilıca mevkiinde yer alan Akçasu Konak, merkeze yakın olarak konumlanması ile çevredeki yerlere rahat ulaşım olanakları sağlıyor. Akçasu Konak, huzur dolu Mehmet Akif Ersoy Parkı’na 1,5 km ve Ata Parkı’na 2 km uzaklıkta konumlanıyor.

Akçasu Konak’ın en erken giriş saati 14.00 ve en geç çıkış saati 12.00’dir. Ayrıca, tesis evcil hayvan kabul etmiyor.

Facility Features

Mosque
Tv Room
Environmentally Friendly
Historical Destination
Reception
Cafe

Standart Çift Kişilik Oda

Standart Çift Kişilik Oda

Balkonlu Çift Kişilik Oda

Balkonlu Çift Kişilik Oda

Standard Single Room

Standard Single Room

Standard Double Room

Standard Double Room

Double Room With Balcony

Double Room With Balcony

Standart Oda Balkonsuz

Standart Oda Balkonsuz

Balkonlu Standart Oda

Balkonlu Standart Oda

1 Kişilik Standart Oda

1 Kişilik Standart Oda

Standart Oda

Standart Oda

Standard Room

Standard Room

Standart Tek Kişilik Oda

Standart Tek Kişilik Oda

Frequently Asked Questions

hotel