Bus Tickets to Tavas

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Tavas

POPULATION 45,214
LAND AREA 1,432 km²
CITY Denizli
PHONE CODE 0 258
LICENSE PLATE CODE 20
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Tavas Bus Ticket

Tavas, Denizli’nin ilçelerinden bir tanesidir. Denizli-Muğla yolu üzerine konumlanmış olan ve muazzam manzarasıyla insanı etkileyen bir yerdir. Obilet.com üzerinden Tavas otobüs bileti satın alma işlemlerinizi hallederek bu güzelliği siz de yakından görebilirsiniz.

Tavas otobüs seferleri düzenleyen firmaların tamamını obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Detaylarını değerlendirerek aralarında karşılaştırma yapabilirsiniz. Bu karşılaştırma sonucunda Tavas otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Tavas’ta nereler gezilir?

Tavas, özellikle antik kentler açısından önemli bir yerdir. Heraklia Salbace, Sebastapolis ve Apollonia Salbace antik kentlerini mutlaka ziyaret etmelisiniz. Her biri özel yapılara ve kalıntılara ev sahipliği yapan kentlerdir.

Kızılcabölük Kasabası, muazzam lezzette yemekler yiyebileceğiniz ve tarihte yolculuk yapabileceğiniz özel bir yerdir. Burayı da mutlaka ziyaret etmeli ve keşfetmelisiniz.

Tavas’ta ne yenir?

Kızılcabölük’te yapılan yanık yoğurttan yemeden dönmeyin. İçli-dışlı adı verilen pide ve göveç denilen yemeklerinden de mutlaka yemelisiniz.

Tavas’ta nerede kalınır?

Tavas’ta az sayıda konaklama tesisi olsa da var olanlar her bütçeye ve imkana uygundur. Öğretmenevi ve küçük otellerden birini tercih edebilirsiniz.

Tavas, antik kentleri ve özel lezzetleri ile keşfetmeniz gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden biletinizi alıp keşfe çıkabilirsiniz.

Bus Stations in Tavas

Tavas Bus Station Samanlık, 20500 Tavas/Denizli

Operating Carriers Based in Tavas

Carriers That Have Ceased to Operate Based on Tavas

Popular Bus Trips Departing From
Tavas

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Tavas

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above
bus