Bus Tickets to Tasova

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Tasova

POPULATION 30,742
LAND AREA 971 km²
CITY Amasya
PHONE CODE 0 358
LICENSE PLATE CODE 05
NUMBER OF BUS TERMINALS 2

Things You Need to Know After Buying the Tasova Bus Ticket

Eskiden Tokat’ın bir ilçesi olan Taşova, sonraları Amasya’ya bağlanmıştır. Yeşilırmak’ın güzelliğine güzellik kattığı Taşova görülmesi gereken yerler arasındadır. Obilet.com üzerinden Taşova otobüs bileti alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Taşova otobüs seferleri yapan firmaların çoğu yerel seyahat firmalarıdır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden görme imkanına sahipsinizdir. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan firmadan Taşova otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Taşova’da nereler gezilir?

Taşova’da görülmesi gereken pek çok doğal güzellik bulunmaktadır. Öncelikle ilçenin güzelliğini arttıran Yeşilırmak’ın tadını çıkarmalısınız.

Borabay Gölü’ne gidip piknik ve yürüyüş yapabilirsiniz. Baraklı Şelalesi’ndeki piknik alanlarını da tercih edebilirsiniz.

Baraklı Kalesi ve Alpaslan Müzesi görülmesi gereken tarihi ve doğal diğer yapılardır.

Taşova’da ne yenir?

Taşova’nın en önemli yiyeceği bamyadır. Burada yediğiniz bamyayı başka yerde yiyemeyeceğinize emin olabilirsiniz. Hatta satın almayı da ihmal etmemelisiniz.

Taşova’da nerede kalınır?

Taşova’da konaklama seçenekleri az olsa da yeterli sayıdadır. Öğretmenevi, otel ve çadır gibi konaklama seçeneklerinden uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Taşova, gölleri ve güzellikleri için muhakkak görülmesi gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın almalı ve yola çıkmalısınız.

Bus Stations in Tasova

Taşova Otogarı Sanayii, Taşova Otogarı, 05800 Taşova/Amasya
Taşova Taşova, Amasya, Türkiye

Operating Carriers Based in Tasova

Carriers That Have Ceased to Operate Based on Tasova

Popular Bus Trips Departing From
Tasova

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Tasova

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above
bus