Bus Tickets to Sandikli

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Sandikli

POPULATION 55,714
LAND AREA 1,238 km²
CITY Afyon
PHONE CODE 0 272
LICENSE PLATE CODE 03
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Sandikli Bus Ticket

Sandıklı, Afyon’un ilçelerinden biridir. Küçük ama gezmesi keyifli ve özel bir yerdir. Keşfetmek isterseniz, obilet.com üzerinden Sandıklı otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Sandıklı otobüs seferleri sadece yerel kökenli seyahat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu firmaları obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun firmayı seçebilirsiniz. Bu firmadan Sandıklı otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Sandıklı’da nereler gezilir?

Küçük bir ilçe olan Sandıklı, mutlaka görülmesi gereken güzelliklere sahiptir. Tarihi açıdan önem taşıyan Sandıklı Kalesi, güzelliği ve yapısıyla ilgi çeken Kurtini Mağarası, şifa arayanların istediğini verecek olan Sandıklı Hüdai Kaplıcaları mutlaka görülmelidir.

Sandıklı’da ne yenir?

Sandıklı’nın yöresel yemekleri oldukça lezzetlidir. Toyga çorbası, söğüş et, bamya, dolma, mercimek pilavı, et kavurma ve un helvası mutlaka tadılmalıdır.

Sandıklı’da nerede kalınır?

Sandıklı küçük bir ilçe olduğu için konaklama seçenekleri oldukça kısıtlıdır. Var olan seçeneklerse birkaç küçük otel ve öğretmenevidir. Kendinize uygun olanını tercih edebilirsiniz. Ayrıca, kaplıcalarda bulunan termal tesiste de kalabilirsiniz.

Sandıklı, Afyon’a uğradığınızda mutlaka görmeniz gereken bir yerdir. En kısa sürede obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alarak yola çıkabilirsiniz.

Bus Stations in Sandikli

Sandıklı Otogarı Şirinevler, 03500 Sandıklı/Afyonkarahisar

Operating Carriers Based in Sandikli

Popular Bus Trips Departing From
Sandikli

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Sandikli

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above
bus