Bus Tickets to Pasinler

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Pasinler

POPULATION 30,113
LAND AREA 1,134 km²
CITY Erzurum
PHONE CODE 0 442
LICENSE PLATE CODE 25
NUMBER OF BUS TERMINALS 3

Things You Need to Know After Buying the Pasinler Bus Ticket

Pasinler, Erzurum ilçelerinden bir tanesidir. Termal tesisleri ve kaplıcasıyla meşhur olan bu bölgeyi mutlaka ziyaret etmelisiniz. Pasinler otobüs bileti satın almak için obilet.com üzerinden işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Pasinler otobüs seferleri çoğunlukla yerel seyahat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırması yaparak kendinize en uygun olan firmadan Pasinler otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Pasinler’de nereler gezilir?

Pasinler, şifa dolu bir tatil arayışında olan herkesin ilgisini çekebilecek özel bir yerdir. Pasinler Kaplıcası ve Pasinler Termal Turizm Merkezi gidip vücudunuzu arındırabileceğiniz özel yerlerdir.

İlçede bulunan tek tarihi yapı ise, Pasinler Kalesi’dir. Bu kaleyi de mutlaka görmelisiniz.

Pasinler’de ne yenir?

Erzurum’un cağ kebabı meşhurdur. Bu ilçede de cağ kebabı ve daha farklı kebap çeşitleri tadabilirsiniz. Bol bol çay içmeden de dönmeyin.

Pasinler’de nerede kalınır?

Pasinler’in ilçesinde konaklayabileceğiniz bir öğretmenevi ve termal tesisin içerisinde konaklama alanı bulunmaktadır. Bu tesislerden kendinize en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Pasinler, termal tesisleriyle şifa arayışlarınıza cevap olacak bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi alıp tatilinizi planlayabilirsiniz.

Bus Stations in Pasinler

Pasinler Otogarı 25300 Pasinler/Erzurum
Moil-öz Efendioğulları Petrol Yiğittaşı, 25300 Pasinler/Erzurum, Türkiye

Operating Carriers Based in Pasinler

Carriers That Have Ceased to Operate Based on Pasinler

Popular Bus Trips Departing From
Pasinler

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Pasinler

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above
bus