Bus Tickets to Kozlu

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Kozlu

POPULATION 44,376
LAND AREA 177 km²
CITY Zonguldak
PHONE CODE 0 372
LICENSE PLATE CODE 67
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Kozlu Bus Ticket

Zonguldak’ın ilçelerinden biri olan Kozlu, küçük ve sevimli bir yerdir. Karadeniz Ereğli ile Zonguldak sınırında bulunan bu ilçe doğal güzellikleri ve havasıyla ilgi çekmektedir. Sizin de ilginizi çekiyorsa, obilet.com üzerinden Kozlu otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Kozlu otobüs seferleri sadece yerel seyahat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bunların tamamını obilet.com üzerinden görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Böylece kendinize en uygun olan firmadan Kozlu otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Kozlu’da nereler gezilir?

Doğasıyla kendine has bir güzelliği olan Kozlu’da spesifik olarak görülmesi gereken yerlerin sayısı oldukça azdır. Değirmen Ağzı Plajı’na gidip orada denize girebilirsiniz. Balıkçı barınaklarında harika fotoğraflar çekebilirsiniz. Hatta dilerseniz, burada balık da tutabilirsiniz.

Ilıksu Plajı’nda da deniz, güneş ve kum üçlüsüyle buluşabilirsiniz. Ayrıca, Kozlu sahilinde yürüyüş yaparak ya da oradaki mekanlarda vakit geçirerek keyif yapabilirsiniz.

Kozlu’da ne yenir?

Kozlu’da bol bol balık yiyebilirsiniz. Bunun yanı sıra; tirit, çöpele, malay, kabaklı tatlı börek, pumpum çorbası gibi yöresel lezzetlerden de tatmadan dönmeyin.

Kozlu’da nerede kalınır?

Küçük bir yerleşim yer olduğu için konaklama seçenekleri azdır ama ihtiyaçlar dahilinde oldukça yeterlidir.

Zonguldak’a gelince Kozlu’ya uğramayı ihmal etmemelisiniz. Obilet.com üzerinden otobüs seferlerine bakabilirsiniz.

Bus Stations in Kozlu

Kozlu Otogarı Merkez, Kozlu Otogarı, 67600 Kozlu/Zonguldak

Operating Carriers Based in Kozlu

Carriers That Have Ceased to Operate Based on Kozlu

Popular Bus Trips Departing From
Kozlu

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Kozlu

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above
bus