Bus Tickets to Kapli

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Kapli

POPULATION 97,700
LAND AREA 182 km²
CITY Tekirdağ
PHONE CODE 0 282
LICENSE PLATE CODE 59
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Kapli Bus Ticket

Kapaklı, Tekirdağ’ın güzel ilçelerinden bir tanesidir. Küçük ve sevimli bu ilçeyi mutlaka keşfetmek, havasını solumak gerekir. Kapaklı otobüs bileti satın alma işlemlerinizi obilet.com üzerinden hallederek geziye çıkabilirsiniz.

Kapaklı otobüs seferleri sadece yerel seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların tamamını obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik kıyaslamaları yaparak kendinize uygun firmayı seçebilirsiniz. Böylece Kapaklı otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Kapaklı’da nereler gezilir?

Kapaklı küçük bir yerdir ama içinde güzellikler saklıdır. Kazak Gölü’ne gidip etrafında yürüyüş ve piknik yapmakla gezinize başlayabilirsiniz.

Yakınında bulunan Kıyıköy’e gidip denize girebilir, lezzetli balıklar yiyebilirsiniz.

Yerel pazarını gezip lezzetli yöresel ürünlerden satın alabilirsiniz.

Kapaklı’da ne yenir?

Farklı balık çeşitlerinden bol bol yiyebilirsiniz. Buranın mandıraları da meşhur olduğundan peynir yemeli ve evinize de satın alabilirsiniz.

Kapaklı’da nerede kalınır?

Kapaklı yakınlarında bir bölgede kalarak buraya günü birlik geziye gelebilirsiniz. Ayrıca ilçe içinde bulunan küçük otellerde kalabilir ya da ev kiralayabilirsiniz.

Kapaklı, yerel lezzetleri ve Kazak Gölü ile mutlaka görülmesi gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alarak yola çıkabilirsiniz.

Bus Stations in Kapli

Popular Bus Trips Departing From
Kapli

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Kapli

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Kapli Hotels

bus