Bus Tickets to Koyulhisar

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Koyulhisar

POPULATION 12,310
LAND AREA 891 km²
CITY Sivas
PHONE CODE 0 346
LICENSE PLATE CODE 58
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Koyulhisar Bus Ticket

Koyulhisar, Sivas’ın en yeşil olan ilçesidir. Çam ağaçları ve yaylaları ile Sivaslıların tatil beldesi bile sayılabilir. Bu güzellikleri yakından görüp keşfetmek isterseniz, obilet.com üzerinden Koyulhisar otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Koyulhisar otobüs seferleri sadece yerel kökenli seyahat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu firmaların tamamını obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan firmayı seçebilir ve Koyulhisar otobüs biletinizi ekonomik şekilde satın alabilirsiniz.

Koyulhisar’da nereler gezilir?

Koyulhisar’ın çam ormanlarının ve yaylalarının tadını çıkarmalısınız. Eğriçimen, Kengercik, Arpacık, Sarıçiçek, Kalınpınar ve Topalan yaylalarına mutlaka gitmelisiniz.

İğdir Dağı’na gidebilir, ilçe merkezinde bulunan ve tek tarihi yapı olan Anıt çeşmeyi görebilirsiniz.

Koyulhisar’da ne yenir?

Koyulhisar’da et yemekleri ve hamur işleri oldukça yaygındır. Ayrıca; ayranlı pancarlı çorba, madımak, evelik, düğüncek aşı, tandırda kül çöreği, fotla, kömbe, kete ve lavaş da mutlaka tatmanız gereken yöresel lezzetlerdir.

Koyulhisar’da nerede kalınır?

Koyulhisar küçük bir ilçe olduğu için konaklama tesislerinin sayısı da azdır. Ancak var olanlar da imkan açısından yeterlilik sağlamaktadır. Ayrıca, yaylalarda çadır kurma imkanı da bulunmaktadır.

Koyulhisar, yaylaları ve çam ormanlarıyla doğa severlerin ilgisini çekebilecek türden bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi alarak güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

Bus Stations in Koyulhisar

Koyulhisar Bus Station Camiikebir Mh. 58660 Koyulhisar/Sivas

Popular Bus Trips Departing From
Koyulhisar

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Koyulhisar

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above
bus