Bus Tickets to Tosya

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Tosya

POPULATION 40,530
LAND AREA 1,302 km²
CITY Kastamonu
PHONE CODE 0 366
LICENSE PLATE CODE 37
NUMBER OF BUS TERMINALS 2

Things You Need to Know After Buying the Tosya Bus Ticket

Tosya, Kastamonu’nun ilçelerinden bir tanesidir. Tarih boyunca Batı Karadeniz’in ticari açıdan en önemli noktası olarak bilinmiştir. Karadeniz’in yemyeşil ilçelerinden bir tanesidir. Bu güzel ve keyifli ilçeyi keşfetmek isterseniz, obilet.com üzerinden Tosya otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Tosya otobüs seferleri sadece yerel seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapıp kendinize en uygun olan firmayı seçebilirsiniz. Seçtiğiniz firmadan Tosya otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Tosya’da nereler gezilir?

Tosya’da doğanın tadını çıkaracağınız pek çok alan bulunmaktadır. Piknik ve doğa yürüyüşleri yaparak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Dipsizgöl mesire alanına gidip gölde balık tutabilirsiniz, piknik ve yürüyüşle vakit geçirebilirsiniz.

Yeşilgöl, Üçoluklar, Çukurhan ve Kösençayırı yeşile doyarak vakit geçireceğiniz, bağ evlerinde konaklayabileceğiniz, piknik ve yürüyüş gibi aktivitelerle eğlenebileceğiniz yerlerdir.

Tosya’da ne yenir?

Tosya’nın kendine özgü lezzeti olan çok lezzetli yemekleri vardır. Tosya pilavı, caba, keşkek, mıhlama, toyga aşı, kaygana, erişte, cevizli tarhana, lahana saçalaması ve gavur pancarından mutlaka yemelisiniz.

Tosya’da nerede kalınır?

Tosya’nın merkezinde konaklayabileceğiniz farklı oteller bulunmaktadır. Mesire alanlarında da bungalov evler, konaklama tesisleri ve kamp alanları bulunmaktadır.

Tosya, doğayla baş başa vakit geçirebileceğiniz keyifli bir yerdir. Karadeniz’e yolunuz düşerse mutlaka uğramalısınız. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alarak tatilinizi hayata geçirebilirsiniz.

Bus Stations in Tosya

Tosya Bus Station Yavuz Selim, H. Şht. Tğm. Y. Eracar Cd. No:7, 37300 Tosya/Kastamonu
Ismail Ustanin Yeri Et Lokantasi 37300 Ermelik/Tosya/Kastamonu, Türkiye

Popular Bus Trips Departing From
Tosya

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Tosya

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Tosya Hotels

bus