Bus Tickets to Kelkit

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Kelkit

POPULATION 43,362
LAND AREA 1,571 km²
CITY Gümüşhane
PHONE CODE 0 456
LICENSE PLATE CODE 29
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Kelkit Bus Ticket

Kelkit, Gümüşhane’nin önemli ilçelerinden bir tanesidir. Bağlantı noktasında bulunduğu için kolay ulaşılabilir bir konumdadır. Siz de buraya gitmek isterseniz, obilet.com üzerinden Kelkit otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Kelkit otobüs seferleri çoğunlukla yerel seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Firmaların tamamını obilet.com üzerinden detaylı şekilde görüp aralarında fiyat ve özellik karşılaştırması yapabilirsiniz. Böylece kendinize en uygun olan firmadan Kelkit otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Kelkit’te nereler gezilir?

Bu şirin ilçede gezebileceğiniz en önemli yer Sadak-Satala Harabeleri’dir. Burası Satala denilen bir yerleşim yerinin kalıntılarının bulunduğu bir alandır.

Aşut Kalesi de görmeniz gereken bir diğer önemli yapıdır.

Ayrıca buranın “Zili Kilimleri” çok meşhurdur. Mutlaka çarşısına uğrayıp kilimlere bakmalısınız.

Kelkit’te ne yenir?

Kelkit’e gelince mutlaka tatmanız gereken özel lezzetler vardır. Siron fırın erişte, mantı çorbası, lemis, haşıl ve borani bu lezzetlerin en önemlileridir.

Kelkit’te nerede kalınır?

İlçede her bütçeye uygun konaklama tesisleri bulunmaktadır. Küçük oteller ve öğretmenevinde konaklama ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Sevimli ve keyifli bir ilçe olan Kelkit’i gezip tadını çıkarmalısınız. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi alıp yola çıkabilirsiniz.

Bus Stations in Kelkit

Kelkit Otogarı Küçükcami, Aydın Doğan Cd. 85-41, 29600 Kelkit/Gümüşhane

Popular Bus Trips Departing From
Kelkit

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Kelkit

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above
bus